Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
živě
3.3.2014 Do bleskově vyprodaného Lucerna Music Baru dorazil britský vítěz soutěže X Factor James Arthur. Z energického a velice povedeného vystoupení přinášíme fotogalerii.
3.3.2014 Prý vzkřísili britskou post-punkovou éru osmdesátých let. Prý jsou ženskou reinkarnací Joy Division. Pravda, nebo pouze čtenářsky poplatné novinářské kategorizování? Na to britská ženská čtveřice Savages odpověděla v pražském Rock Café.
2.3.2014 Skotská kapela Simple Minds, která dlouhé roky ve světě soupeřila o popularitu s U2, vystoupila v pátek 28. února v Incheba Areně. Pro české publikum si Simple Minds připravili v rámci turné k 35. výročí svého založení dvouapůlhodinový program.
1.3.2014 Vyhlášení cen hudebních kritiků Vinyla se tentokrát ujalo duo Kreaton (Vzteklá, Tvrdý). Třetí ročník přes silný hudební doprovod však zaplnili spíš pořadatelé. Intimní notování se přesto neslo v dojmuplné atmosféře.
27.2.2014 V rámci svého prvního turné po České republice vystoupili 26. února v zaplněném Paláci Akropolis Lake Malawi, nová skupina okolo zpěváka Alberta Černého. Role předkapely se ujali olomoučtí No Distance Paradise.
27.2.2014 Švédská zpěvačka a kytaristka Mariam Wallentin, známá pod jménem Mariam the Believer a jako někdejší polovina dua Wildbirds & Peacedrums, vystoupila 25. února v Paláci Akropolis. Předskokanem byl svérázný písničkář Kittchen.
26.2.2014 V rámci brněnského Jazz & World Music se před publikem ukázali tři sóloví klavíristé, Yaron Herman, Dan Tepfer a jako poslední se v úterý 25. února představil hudebník arménského původu Tigran Hamasyan. O rozmanité pojetí klavírní hry nebyla nouze ani v jednom případě.
20.2.2014 Americký bluesrockový kytarista Eric Gales navštívil během turné ke své nové desce Ghost Notes i Českou republiku. První ze dvou tuzemských koncertů se konal pražském v Lucerna Music Baru. Jako support se představilo české trio Electric Lady v čele s Terezou Hrubanovou.
18.2.2014 Americká pop rocková skupina OneRepublic se po třech letech vrátila do Prahy a měla opět vyprodáno. Tentokrát ovšem nešlo o klubový koncert, OneRepublic vystoupili pro velký zájem fanoušků v Incheba Areně.
12.2.2014 Ve vyprodané O2 Areně vystoupila kultovní britská kapela Depeche Mode. Populární trio ve složení Dave Gahan, Martin Gore a Andy Fletcher doplněné o klávesistu a bubeníka u nás koncertovalo v rámci zimního turné k poslední desce Delta Machine.

181-190 (1532) 

na začátek posounout vzad předešlé 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.