Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
živě
7.10.2013 V pražském Lucerna Music Baru vystoupili 6. října britští Editors, kteří přijeli do České republiky představit svou čtvrtou studiovou desku The Weight Of Your Love. Jako hosta si pozvali belgickou pětici Balthazar.
4.10.2013 Fiordmoss, údajně natrvalo schovaní v Berlíně, začínají hrát bez jakýchkoliv počítačů, čistě instrumentálně. Pár nových skladeb, na prstech jedné ruky. Tolik k novinkám, k albu, na které si údajně ještě nějakou dobu počkáme. Na spadnutí nic není.
3.10.2013 Americké dievčenské trio Au Revoir Simone odohralo dva koncerty, v Prahe a Bratislave. Za predkapelu si vybrali z vyše desiatich návrhov českú skupinu Luno. Prinášame vám fotoreport z ich bratislavského koncertu v KC Dunaj, kde Luno výnimočne doprevádzal na basgitaru Tuzex zo Sunshine.
1.10.2013 Všehochuť je každopádně zásadní pro Degeneration NEXT, festival v centru Brna, jemuž odbylo v lákavém (přesto šíří publika neoceněném) zářijovém termínu své první pokračování. Galerie mapuje tento svátek několika zemí.
1.10.2013 Ve velkém sále pražské Lucerny zahrál v neděli 29. září virtuózní americký kytarista Steve Vai. Koncert se uskutečnil v rámci prodlouženého úspěšného turné, na kterém hudebník propaguje své poslední vydané sólové album Story of Light.
30.9.2013 Debutující tuzemská písničkářka Sára Vondrášková alias Never Sol představila před naplňenou Akropolí materiál ze své dlouho očekávané desky Under Quiet, která se během večera dočkala svého pokřtění. Mimo vlastní kapelu ji přišlo doprovodit také několik hostů...
28.9.2013 Kabinet MÚZ otevřel sezónu velkolepě. Kamp! dnes už jsou zavedenou značkou nejen v Polsku, kde nastavují popový protiklad k alternativněji laděným Napszyklat, s nimiž se v červnu klub loučil.
28.9.2013 Ve středu 25. září se ve strahovském Klubu 007 odehrál koncert americké post-hardcorové senzace letlive. Na evropském turné je doprovázely kapely The American Scene a Night Verses.
26.9.2013 Léto, voda, okurky a fůra festivalů, které i u nás je čím dál víc vidět, občas i světově. Sedět v období prázdnin za počítačem je pomalu hřích, a tak připomínáme výběrem toho nejlepšího, co vám možná uteklo. A nemělo.
25.9.2013 Koncertní cyklus Jazz&World, který bude v následujících měsících probíhat v Brně, přinesl prvním úterním koncertem sondu do arabské tradiční hudby ovlivněné zkušenostmi hráčů vystupujícího Nizar Rohana Tria.

261-270 (1532) 

na začátek posounout vzad předešlé 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.