Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
živě
18.8.2013 Netradiční industriální prostředí, tak tak na spadnutí, netradiční kapely, vazbení a instrumentální bouřky, opepřeno přehlídkou Ely Jediové a pak chleby s tvarůžky, hodnotami staré doby. Třetí Vlna proběhla opět v odcházejícím areálu Vlněna.
16.8.2013 Dlouhých patnáct let si museli domácí rockoví fandové počkat, aby američtí System Of A Down opět dorazili do Čech. I přes organizační problémy to byl však pro všechny přítomné nezapomenutelný den. O důstojný doprovod se postarali Killswitch Engage, Flogging Molly a NOFX.
15.8.2013 Josefovská pevnost je krásné místo pro konání metalového festivalu. Všudypřítomný genius loci dodává tvrdé hudbě zvláštní nádech, vždyť mnozí metaloví hudebníci se tématem válek nebo násilí z různých úhlů pohledu zabývali.
10.8.2013 Katovický OFF Festival, Mekka nezávislé a alternativní muziky, letos prožil svůj osmý ročník. Jako každý rok se malebná Dolina Trzech Stawow na tři dny proměnila v království hudebních objevů a nezapomenutelných koncertních zážitků.
9.8.2013 Druhá část fotogalerie z 39. Letní filmové školy v Uherském hradišti. Umakart, Kazety, Planety, divadlo Láhor/Soundsystem a hlavně dění všude kolem.

9.8.2013 Roger Waters opět po dvou letech přijel do Prahy naživo představit již více než třicet let staré kultovní album The Wall, přičemž se kromě hudební části již tradičně jednalo i o působivou vizuální podívanou.
7.8.2013 OFF Festival, alternativní Mekka a království objevů.
6.8.2013 Deep Purple už vystoupili v Česku mnohokrát, ale zatímco obvykle hráli většinou po halách a stadionech, pro svůj osmnáctý koncert si anglické legendy vybraly prostory malebného parku slavkovského zámku.
6.8.2013 Koncert Deep Purple byl očekávanou událostí tohoto roku. Kvůli špatnému počasí však musel být přesunut o den později, než bylo v plánu. Podívejte se na fotografie předkapel, které stihly vystoupit v neděli, i na záběry samotného pondělního vystoupení.
5.8.2013 Vítejte ve filmovém ráji je nepřesné. Zaprvé LFŠ jedním ročníkem zdaleka nemá plný záběr, což je pochopitelné a není na škodu, zadruhé LFŠ nabízí mnohem víc než ráj filmový.

281-290 (1532) 

na začátek posounout vzad předešlé 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.