Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
živě
24.9.2013 Skupina Ohm Square nekoncertuje často. Tentokrát odohrali v komornom štúdiu Slovenského Rozhlasu koncert v rámci relácie Pohoda_FM Live pre Rádio_FM. Výnimočný bol aj tým, že bol na nejakú dobu aj posledným.

20.9.2013 Korben Dallas vypredali bratislavský KC Dunaj, odohrali výborný koncert aj so špeciálnym hosťom - gitaristom Ľubom Petruškom (Chiki Liki Tu-a) a pokrstili svoj album Karnevalová vrana. Večer otvárali Nvmeri (ex-The Uniques).
14.9.2013 Série Enfilade ukázala, že není prázdným pojmem, nýbrž svébytnou platformou. Ve spolupráci s Brnem vyslanci z Flédy uspořádali koncert pod Špilberkem, s výhledem na kostel sv. Michala a Petrov.
5.9.2013 Po dvou letech se v Ostravě opět setkali mladí skladatelé i známá jména Nové hudby, Christian Wolff, Charlemagne Palestine i často zmiňovaný Phillip Glass. Součástí programu byl Minimaraton elektronické hudby, Den tance a opery a další události.
3.9.2013 Do Olomouce zavítala 1. září americká metalcorová kapela Texas in July. Společnost na pódiu jí dělali zástupci české metalcorové scény Pray For Forgiveness a Sunset Trail.
23.8.2013 Festival Ostravské dny zahájil v Gongu úderem minimalismu Philip Glass se svým ansámblem. Jeho „Hudba ve dvanácti částech“  se po sále rozlévala téměř pět hodin a vyvrcholila aplausem vestoje.
22.8.2013 Když jsem se rozhodl, že půjdu na Music in Twelve Parts, tak jsem vyloženě chtěl celou skladbu slyšet i předem. Ano, nikdy předtím ji neposlouchal a bylo mi jasné, že minimalistické dílo tohoto trvání bude vyžadovat velmi soustředěný poslech.
19.8.2013 Třetí srpnový týden patří v Rakousku již tradičně Frequency Festivalu, který se letos mohl pochlubit vyprodáním veškerých vstupenek. Padesátiticový dav tak mohli potěšit System Of A Down, Tenacious D a mnozí další.
19.8.2013 V poslední době jsme se v našich fotoreportážích věnovali zejména festivalovým koncertům. Ale hudba u nás žije i v klubech. Najdeme ji také v halách, na ulicích nebo v zahradách. Tato fotogalerie je výběrem toho, co nás v posledních měsících nejvíce nadchlo mimo prostory velkých festivalů.
19.8.2013 Jestliže někdo očekával, že čtvrteční noční déšť přinese úlevu v podobě chladnějšího dne, musel být pátečním počasím zklamán. Slunce se sice schovávalo za řídké mraky, tropické dusno však bylo stejně nepříjemné jako dosavadní vedra.

271-280 (1532) 

na začátek posounout vzad předešlé 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.