Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
živě
12.2.2014 Dallas Green byl se svou kapelou Alexisonfire ve vodách posthardcorové hudby ikonou, ale i naproti tomu se rozhodl obrátit svou hudební kariéru vzhůru nohama a vrhnout se na zcela jiný žánr. Nyní tak brázdí svět pod názvem City And Colour...
7.2.2014 Stoner rocková parta vousáčů z Oregonu, Red Fang, se po roce a půl opět přijela představit pražskému publiku, tentokrát do klubu Futurum. Před nimi vystoupili ještě spříznění The Shrine a Lord Dying.
31.1.2014 Před svým setem se Marsen Jules (Německo) zmínil, že je důvod k oslavě, protože mu vychází album Beutyfear. Na konci se však Andres Weberg svěřil, že jeho VJing byl temný, jelikož ho postihla rodinná tragédie. Jak to tedy bylo?
31.1.2014 V zaplněné Tipsport Areně vystoupila 29. ledna americká progmetalová skupina Dream Theater. Do Prahy kapela zavítala po pěti letech s tříhodinovou strhující show An Evening With Dream Theater, ve které představila fanouškům loňské eponymní album.
29.1.2014 Norský romantik přeci jen uhranul. Brněnskou Flédu (po nepříliš slibných vyhlídkách návštěvnosti) navštívil v rámci série Enfilade další netradiční umělec. Svou hudbu plnou severského půvabu, melancholie a poezie, obohacoval ještě různými příběhy.
26.1.2014 V zaplněné O2 Areně se premiérově představil českému publiku hvězdný kanadský zpěvák Michael Bublé, který k nám zavítal s třináctičlenným orchestrem v rámci turné k aktuální desce To Be Loved.
24.1.2014 Po zhruba dvou měsících proběhl v řadě čtvrtý koncert cyklu Jazz & World. Možná proto dramaturgie nachystala velmi nabitý, až náročný večer vedený newyorskými hudebníky klavíristou Danem Tepferem a multiinstrumentalistou Benem Wendelem.
24.1.2014 Necelé dva roky trvalo, než se denverská kapela Slim Cessna's Auto Club vrátila do Prahy se svým pojetím country. Koncert v Lucerna Music Baru jednoznačně potvrdila předchozí zvěsti o strhujících vystoupeních. Jako předkapela zahráli místní The Moonshine Howlers.
18.1.2014 Kapela Luno odohrala v pražskom Paláci Akropolis výnimočný akustický koncert s mnohými hosťami a predkapelou Calm Season. Medzi špeciálnymi hudobnými hosťami sa objavili napr. Boris Carloff, Terezie Kovalová, Franko Dudinka, Tuzex, a ďalší.
11.1.2014 Česká kapela Sunshine odohrala svoj koncert v bratislavskom KC Dunaj, prinášame fotoreport.

191-200 (1532) 

na začátek posounout vzad předešlé 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.