Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
živě
6.5.2014 Upovídaný norský skřítek z rybářské vesničky daleko za Severním polárním kruhem završil v olomouckém Jazz Tibet Clubu své vlakové turné. Nálada v cílové stanici byla navzdory únavě krasosmutná a intenzivní.
28.4.2014 Jazz anebo pop! Lesní zvěř předvedla své nové album Movable Feasts nejprve Praze, pak Brnu. Extatický večířek, během něhož vystoupila i jménem Chupacabra exotická skupina, patřil Kabinetu Múz, v němž se rozléhaly tóny všech chutí.
27.4.2014 Do pražského Paláce Akropolis zavítali 24. dubna italští Mop Mop – skupina kombinující jazz, funky, etnickou hudbu a elektroniku. Speciálním hostem jinak čtyřčlenné kapely byl zpěvák DaCosta Ange.
23.4.2014 V pražském klubu La Loca vystoupila 21. dubna v rámci evropského turné britská kapela The Veils s charismatickým Finnem Andrewsem v čele. Zazněly pochopitelně především skladby z nového alba Time Stays, We Go, ale došlo i na čerstvé novinky.
19.4.2014 Anglická kapela Dark Horses sa podľa hudobných kritikov ešte len stane kultovou. Svoj hypnotický postpunk s úhrančivým prejavom speváčky Lissy Elle predstavila v bratislavskom klube Nu Spirit. Predskakovala jej bratislavská undergroundová legenda Kosa z Nosa.
17.4.2014 Festivalu JAZZFESTBRNO se podařilo nejenom přivést skvělého interpreta, kterého by mohla závidět i Zlata Holušová, ale přilákat i fantastické publikum, což vyústilo v nezapomenutelný večer, jak pro posluchače, tak pro hráče samotné.
16.4.2014 V pražském klubu Rock Café vystoupili minulou neděli američtí metalcoristé Norma Jean. Pro mnohé návštěvníky byl tento koncert první příležitostí, kdy mohli vidět kapelu v České republice, jelikož za celou svou kariéru u nás Norma Jean vystoupili pouze jednou.
10.4.2014 Na české alternativní scéně asi není kapely, která by na pódiu skotačila takovou měrou, jakou je tomu v případě DVA. Fotogalerie se tentokrát rozhýbe, stěžejní část tedy naleznete jinde.
3.4.2014 O Ludovicovi Einaudim se mluví jako o neoklasikovi a také, že patří mezi současné minimalisty, bývá tak řazen po bok Philipa Glasse nebo Michaela Nymana. Už tato dvě kategorická zařazení jsou ve vzájemném sporu.
2.4.2014 V poslední březnový den zavítala do Lucerna Music Baru britská bluesrocková kapela The Temperance Movement, o které se s respektem hovoří jako o budoucnosti rock'n'rollu.

161-170 (1532) 

na začátek posounout vzad předešlé 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.