Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
živě
19.6.2014 Martin Hůla alias producent Bonus představil sbor Elpida v novém. Zpívalo se krátce, písní by se jeden dopočítal na jedné ruce, a dostálo se tomu, co bylo slíbeno. Sbor seniorek upozornil na výstavu Grey Gold 65+.
17.6.2014 Tretí deň festivalu Orange Warsaw priniesol prvý európsky koncert Outkast po reunione. A okrem neho aj Kasabian, Limp Bizkit, Miles Kane, Jurassic 5 a The 1975.
17.6.2014 Outkast, Lily Allen, Pixies, Florence and The Machine, Prodigy, Limp Bizkit, David Guetta. Trocha absurdný zoznam mien, ktorý možno dokopy nedáva žiaden zmysel. To všetko sa ale vyskytlo na poľskom Orange Warsaw Festivale počas troch dní na futbalovom štadióne.
17.6.2014 Národný štadión vo Varšave hostil počas troch júnových dní ďalší ročník festivalu Orange Warsaw. V prvej časti fotoreportu sa pozrieme na prvé dva dni, počas ktorých zahrali napríklad Florence and the Machine, Snoop Dogg, Pixies, Queens of The Stone Age, Lily Allen a The Kooks.
16.6.2014 Fléda se rozloučila se sezónou. Do malého sálu se k této příležitosti po pár letech vrátili američtí Arms and Sleepers. Překvapivým zjištěním bylo od začátku to, že živě už z dvojice (kterou občas doprovázela i skupina) vystupuje jen Mirza Ramic. Max Levis tedy skládá z pohodlí domova.
13.6.2014 Katarzia a jej frajeri - to bol koncert, ktorý odohrala slovenská speváčka aj so svojimi hosťami v bratislavskom klube Ateliér Babylon. Za predskupinu si vybrala mladú nádejnú kapelu Genius Locci.
13.6.2014  „Suuns schovávají pod slupkou avantgardního zvukového experimentování neskutečnou hitovost (zde i v původním smyslu slova hit), tříštěnou formou písní si bravurně pohrávají s očekáváními – Suuns přijeli do pražské MeetFactory a my byli u toho s hračkami v rukou.
13.6.2014 Poslední koncert turné odehráli Nine Inch Nails v nově otevřeném pražském prostoru Forum Karlín. Kapela kolem Trenta Reznora zahrála průřez svými největšími hity, ale dostalo se i na písně z aktuální desky Hesitation Marks.
13.6.2014 Ve stínu všech pozvánek a promotérských výkřiků už to zní jako klišé, ale kanadská čtveřice Suuns je skutečně jedním z nejpozoruhodnějších úkazů současné kytarové muziky. Pražská premiéra v MeetFactory to potvrdila.
12.6.2014 Pražská návštěva Trenta Reznora a jeho Nine Inch Nails byl výjimečný ze dvou důvodů. Zaprvé, vidět živě takto velkou současnou kapelu, jejíž hudba je dlouhodobě napříč roky kvalitativně vyrovnaná, je už určitou zárukou zapamatovatelného momentu. A krom toho, tímto koncertem započal své fungování nový pražský multifunkční sál v Karlíně.

141-150 (1532) 

na začátek posounout vzad předešlé 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.