Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
živě
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
2.5.2016 Mexická dvojice Rodrigo y Gabriela dorazila vůbec poprvé ve své šestnáctileté historii do Prahy. Duo, které se loni prezentovalo na hlavní stage festivalu Colours of Ostrava, velice slušně zaplnilo Divadlo Archa. Z večera v energickém, latinsko-americkém rytmu přinášíme fotogalerii.
29.2.2016 V zaplněné O2 Areně vystoupila 27. února legendární německá kapela Scorpions, která na aktuálním turné slaví padesát let své existence. Ze zakládající sestavy se v Praze objevil pouze kytarista Rudolf Schenker.
23.11.2015 Americké kapely Five Finger Death Punch a Papa Roach vyrazily na společné turné, v jehož rámci zahrály 20. listopadu v Malé sportovní hale na Výstavišti. Koncert zahájila metalcoreová formace Devil You Know z Los Angeles.
19.11.2015 V pražské O2 Areně vystoupil v úterý 17. listopadu britský zpěvák David Coverdale s kapelou Whitesnake. Koncert proběhl v rámci turné k aktuální nahrávce The Purple Album, kterou Whitesnake skládají poctu legendárním Deep Purple.
1.11.2015 Čtyřnásobná držitelka cen Grammy Esperanza Spalding vystoupila se svým projektem Emily's D+Evolution v pražském Divadle Archa. Z vystoupení přinášíme fotogalerii.
25.8.2015 Třebaže The War on Drugs zavítali do Prahy, nejméně pro Moravu je zajímavější Vídeň. Nejenže to máme blíže, legendární Aréna se pyšní také tradičně výrazně lepším zvukem, než jakého se dostává publiku pražské Lucerny.
20.8.2015 V močálových oparech utopené tři stavy.
20.8.2015 Tahle sentimentalita, eskapismus, nikdy nekončící láska, kamarádi a výlety především pryč z vaší ztrápené mysli, někam, kde cítíte každý závan větru dotýkající se vaší tváře a vůni stromů a krajina kolem se usmívá a vítá vás, aby objala vaše opuštěné srdce.
18.8.2015 Hudební program (ať už ten oficiální či neoficiální) Letní filmové školy v Uherském Hradišti mě lákal už léta, nicméně poprvé jsem se na něj pořádně vydal až při letošním ročníku.

1-10 (1532) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.