Muzikus.cz homepage

ostatníEminem shodil odbarvené vlasy a připravil již sedmé studiové album

9.6.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Rebelující rapper Eminem již za pár dnů vyšle svým fanouškům další studiové album! Deska vyjde 21. června a bude se jmenovat “Recovery“.

Původně mělo toto album vyjít již minulý rok, a to pod názvem “Relapse 2“, ale Eminem nakonec přehodnotil svoje plány, desku z části ještě přepracoval a mimo jiné změnil i název. Celkem deska nabídne včetně bonusu sedmnáct písní a do života ji uvádí hitovka “Not Afraid“. Tuto píseň Eminem fanouškům naservíroval již koncem dubna a zaznamenal s ní velmi pozitivní reakce nejen za oceánem, ale též v Evropě. Ještě větší nadšení však zavládlo, když tento rapper zveřejnil, že nové album “Recovery“ přinese i několik ojedinělých kolaborací.

To, že na albu bude ke slyšení Lil Wayne, není zas až tak překvapující. Ale to, že se ke spolupráci s Eminemem nechaly přemluvit zpěvačky Pink a Rihanna, je informace, která slibuje opravdovou senzaci a dozajista obrovský úspěch. Kromě toho si čerstvě tmavovlasý rapper opět pohrál se samply, takže v písni “No Love“ uslyšíme hlavní motiv velkého hitu Haddawaye “What Is Love“ a v “Going Through Changes“ Eminem dokonce vykousal části hitu Black Sabbath s názvem “Changes“. Na celou produkci desky opět dohlížel i věhlasný Dr. Dre, což jí dodává nejen punc naprosté profesionality, ale mělo by se jednat opět o zaručený kasovní trhák!

Eminem po roce opět vydává novou desku. Nenechte si ujít jeho brilantní novinku “Recovery“, kterou vydá Universal Music již 21. června.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Eminem-shodil-odbarvene-vlasy-a-pripravil-jiz-sedme-studiove-album~09~cerven~2010/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.