Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníAlbum Petra Hapky a Michala Horáčka Tante Cose Da Veder vyjde v říjnu 2010

16.8.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Osm verzí jedné písně v instrumentálních úpravách Ondřeje Brzobohatého v podání Vojtěcha Dyka, Jaromíra Nohavici, Dana Bárty, Kataríny Knechtové, Karla Gotta, Jury Pavlici, Jiřího Suchého a Richarda Müllera.

Album „Tante cose da veder“ je projektem doslova neslýchaným. Zatímco na standardním albu zpívá jeden interpret několik různých písní, tady je tomu právě naopak: různé osobnosti zpívají jedinou píseň.

Producent Michal Horáček, který s tímto odvážným nápadem přichází, svěřil realizaci projektu Ondřeji Brzobohatému. Ten vybral interprety z nejrůznějších žánrů a „Tante cose da veder“ - závěrečnou skladbu lyrikálu Kudykam - jim nabídl v různých, jejich uměleckým povahám vyhovujících instrumentacích.

Posluchač tak má možnost posoudit, jak se s touto villonskou baladou, původně zhudebněnou Petrem Hapkou a na albu Kudykam interpretovanou Vojtěchem Dykem, vyrovnávají tak rozdílné osobnosti jako je Jaromír Nohavica, Dan Bárta, Katarína Knechtová, Karel Gott, Jura Pavlica, Jiří Suchý nebo Richard Müller.

Tak pestrá společnost se na jednom albu schází jen výjimečně a při práci na takto osobitém podání jedné písně je to dokonce poprvé.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Album-Petra-Hapky-a-Michala-Horacka-Tante-Cose-Da-Veder-vyjde-v-rijnu-2010~16~srpen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.