Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníVanessa budí respekt, na 808 Double Time Festu místo Inland Empire vystoupí The Dark

15.6.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Tento víkend se v pražském MeetFactory uskuteční alternativní 808 Double Time Fest. Kromě sobotního hip-hopového večeru včele s hlavní hvězdou Giggsem byl na programu koncert Vanessy a Jamese Colea a jeho nové kapely Inland Empire.

Skupina Inland Empire s Jamesem Colem nevystoupí, protože se James Cole obává reakcí fanoušků Vanessy a tím pádem i o zdraví členů kapely. Koncert své nové kapely raději vzdal a vystoupí v sólovém setu.

Vanessu v loňském roce zaskočila mozková mrtvice jednoho z členů Daniela Rodného. Ten se však díky léčbě světových odborníků a rehabilitaci na švýcarské klinice rychle zotavuje a do levé půlky těla se mu již vrátil cit. Vanessa nyní připravuje nový videoklip na písničku z chystaného alba. Točit ho bude výtvarnice Lucie Michnová. Samir Hauser připravuje divadelní hru s EBM hudbou, která se odehrává v astrálním světě. Koncert Vanessy bude jedním z vrcholů 808 Double Time Festu.

Jako support Vanessy vystoupí slovenská EBM legenda The Dark, která v loňském roce koncertovala spolu s legendárními Front 424.

Vstupenky na oba dny 808 Double Time Festu jsou v předprodejích v Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 500,- Kč + poplatky, na místě za 600,- Kč. Na páteční program v předprodeji za 240,- Kč + poplatky, za 290,- Kč na místě, sobotní program bude za 340,- Kč + poplatky v předprodeji a 390,- Kč na místě.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Vanessa-budi-respekt-na-808-Double-Time-Festu-misto-Inland-Empire-vystoupi-The-Dark~15~cerven~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.