Muzikus.cz homepage

festivalyNejvětší multižánrový festival na jihu začíná tento čtvrtek

9.7.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Třináctý ročník Open Air Musicfest Přeštěnice, který se uskuteční ve dnech 11. - 13. července 2013, představuje zatím nejpestřejší program ve své historii. Na šesti scénách vystoupí celkem sto hudebních, tanečních a divadelních skupin a DJs.

Zahrají mimo jiné David Koller, Krucipüsk, Pipes and Pints, Prago Union, UDG, Wohnout nebo Blue Effect. Ze zahraničních interpretů vystoupí rakouská skupina Kontrust, italští Vanilla Sky nebo taneční skupina IYASA z africké Zimbabwe. Koncept festivalu dlouhodobě podporuje českou scénu. Důkazem toho je scéna Muzikus&SAI a letošní novinka Skutečná liga Stage. /„Hudební festival je o pestrosti žánrů a stylů, měl by lidi spojovat a ne rozdělovat“, dodal k programu produkční Josef Kašpar.

Třídenní festival začíná ve čtvrtek 11. 7. programem, který je ve znamení výročí deseti let existence milevské kapely Ticho de pre Cupé Band. Z něj skupina hodlá pořídit zvukový záznam. Součástí akce je také řada divadelních a filmových představení včetně cyklistických závodů kategorie BMX a MTB. OAMF Přeštěnice patří mezi dvacítku českých festivalů, které třídí odpad v rámci projektu Čistý festival.

Pro návštěvníky je připraven bohatý výběr občestvení, parkoviště a stanové městečko. Mezi Milevskem a festivalem je k dispozici kyvadlová doprava. Vstupenky se prodávají v sítích Ticket Art, Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream. Cena permanentky je 590 Kč, jednodenní vstupenky začínají na částce 100 Kč a část programu je zdarma.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Nejvetsi-multizanrovy-festival-na-jihu-zacina-tento-ctvrtek~09~cervenec~2013/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.