Muzikus.cz homepage

ostatníMajk Spirit a Live Band na festivalu v Přeštěnici

18.1.2016 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Zařazením Majka Spirita do line upu potvrzujeme náš posun k opravdovému multižánrovému festivalu,“ vysvětluje za organizátory Josef Kašpar. Majk Spirit patří k současnosti k nejpopulárnějším hudebním osobnostem. Jeho kariéru odstartovala debutová deska s názvem Nový člověk v roce 2011.  Ve stejném roce získal hned dvě sošky Zlatého slavíka, a to v kategorii Objev roku a Nejlepší videoklip. O rok později vyhrál MTV Europe Music Awards a získal ocenění Best Czech and Slovak Act. Do povědomí širší veřejnosti se definitivně dostal díky účasti v porotě soutěže Hlas Česko Slovenska 2014.

Majk je jeden z mála rapperů s vysokoškolským titulem. V Bratislavě vystudoval na City University obor management, ze kterého má titul MBA. Jeho posledním hudebním počinem je album Y White. Více informací na www.majkspirit.sk.

Na festivalu uvidíte také skupinu Kryštof, která vystoupí na festivalu v pátek 24. června, návštěvníci uvidí Monkey Business, No Name, Supergroup, Visací zámek, Wohnout nebo také UDG. Prostor dostanou také zajímavé hudební objevy včetně vítězů soutěží Šance Muzikus nebo Expedice Přeštěnice. Kromě hudebního programu návštěvníci mohou shlédnout divadelní a filmová představení nebo atraktivní exhibici bikerů Open Air Dirt Jam.

Vstupenky na festival lze zakoupit v síti www.milevskem.cz, smsticket.cz a dalších předprodejních sítích.

Více informací
www.prestenice.cz
www.facebook.com/prestenice
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Majk-Spirit-a-Live-Band-na-festivalu-v-Prestenici~18~leden~2016/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.