Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníLes Triaboliques: Výjimečné spojení tří kultovních postav britské scény v rámci Respect Plus

28.11.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Respect Plus 2012: Les Triaboliques /UK/
Út 4.12. 2012, 19.30 Palác Akropolis


Lu Edmonds byl jedním z vizionářů punkové éry, který prošel skupinami jako The Damned a dnes hraje s PIL, Mekons Billy Braggem a Yat-Kha.

Justin Adams získal světové renomé jako spoluhráč Roberta Planta, Natachy Atlas nebo Briana Ena.

Ben Mandelson, virtuóz na mandolínu, hudební dobrodruh a producent, založil 3Mustafa3.

Společně vytvářejí žánrově mnohotvárnou hudbu, s kořeny v blues i punku, kořeněnou mimoevropskými nástroji jako je loutna saz či turecké banjo cümbüş, na které hraje Lu Edmonds. Justin Adams do této směsice přidává autentické pouštní blues, které načerpal jako producent africké skupiny Tinariwen či spoluhráč Juldeh Camary. Sami členové kapely svojí tvorbu nazývají dusk-core: směs londýnského punku i undergroundu společně s bílým i pouštním blues.

"Příjemně desolátní superskupina," píše the Guardian. Poušť, delta, stepi a underground, definují svůj styl členové skupiny.

Předprodej: Ticketpro, Palác Akropolis
stání 350,- Kč / sezení (balkon) 400,- Kč
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Les-Triaboliques-Vyjimecne-spojeni-tri-kultovnich-postav-britske-sceny-v-ramci-Respect-Plus~28~listopad~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.