Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníHurts si jako support přivezou Firefox AK ze Švédska; 31. října 2011 vychází deluxe edice alba Happiness

5.10.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Hurts si jako support přivezou Firefox AK ze Švédska

Andree Kellermanové a její alter ego Firefox AK se obaleno severskou melancholií protančilo až za švédské hranice. Firefox AK jedou jako support megaúspěšného britského dua Hurts a mají nakročeno k tomu, aby si získali nové fanoušky napřič kontinentem. Ve Stockholmu dostal nahrávky nového alba do rukou guru indiepopu a producent Andreas Mattsson (Popsicle, Hello Saferide) který jejich dobrý zvuk ještě vylepšil. Když se písničky vrátily k Andree, bylo to jako vánoční nadílka. "Zase se mu to povedlo" prohlásila Andrea, jakmile je slyšela..

Po dvou úspěšných a kritikou ceněných albech chtěla osobní a organickou desku.
Spolupráce s Andreasem Mattssonem, spoluhráčem z Hello Saferide, ale nováčkem na poli elektronické hudby, byla nadmíru úspěšná. Poprvé Andrea pocítila, že nemusí do procesu tvorby písniček tolik vstupovat.

Brzy se k projektu přidala známá dvojice Lasse Mĺrtén (Johnossi) a Björn Yttling (Lykke Li, Peter, Bjorn & John). Poslech třetího alba Firefox AK je jako cestování mezi Stockholmem, kde žije Andrea, a Berlínem, kde se písničky produkovaly. Vznikl hudební kontrast mezi majestátnou přírodou a neonovými světly městských klubů. A pod tím vším proudí nádherný základ těch nejvíc melancholických melodií, které v roce 2011 uslyšíte.

A nyní je máte možnost vidět živě i v Praze a to jako support Hurts, 8.října ve velkém sále pražské Lucerny.

Vstupenky za 720,- Kč + poplatky jsou k dostání v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal.31. října 2011 vychází deluxe edice alba Happiness

Hurts vydávají 31. října 2011 deluxe edici svého debutového alba “Happiness.” Tato exkluzivní edice bude obsahovat kromě původního alba i bonusové DVD se záznamem jejich živého vystoupení a dále všechny doposud natočené videoklipy, včetně dnes již legendární verze klipu ‘Wonderful Life’, které byla dosud k vidění pouze online.

Hurts jsou v současné době na evropském turné a v sobotu 8.10. 2011 zahrají již potřetí českému publiku v pražské Lucerně. Vstupenky jsou v prodeji v předprodejní síti www.ticketpro.cz .

Deluxe edice obsahuje nejen všechny studiové skladby Hurts, ale i živé verze skladeb ‘Happiness’ a ‘Confide in Me’, včetně sváteční ‘All I Want for Christmas is New Year’s Day’, která byla doposud k dispozici pouze na 7”. Na DVD pak najdeme kompletní záznam jednoho z největších letních show Hurts z Berlína - Zitadelle Spandau. Záznam se pořizoval na 16 kamer a Hurts vystoupili před 8000 návštěvníky. Koncert byl v přímém přenosu také streamován přes profil kapely na Facebooku.

Tracklist:

CD:
1. Silver Lining
2. Wonderful Life
3. Blood, Tears & Gold
4. Sunday
5. Stay
6. Illuminated
8. Better Than Love
7. Evelyn
9. Devotion
10. Unspoken
11. The Water
12. Verona
13. Affair
14. Happiness
15. Mother Nature
16. Confide In Me
17. Sunday (Demo)
18. Devotion (Demo)
19. All I Want for Christmas is New Year’s Day

DVD:

Live from Zitadelle Spandau, Berlin:
1. Silver Lining
2. Wonderful Life
3. Happiness
4. Blood Tears and Gold
5. Evelyn
6. Sunday
7. Verona
8. Unspoken
9. Mother Nature
10. Devotion
11. Confide in Me
12. Illuminated
13. Stay
14. Gloomy Sunday
15. Better Than Love

Music videos:
1. Blood Tears & Gold
2. Wonderful Life (original)
3. Better Than Love
4. Wonderful Life
5. Stay
6. Sunday
7. Illuminated
8. All I want for Christmas is New Year’s Day
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Hurts-31-rijna-2011-vychazi-deluxe-edice-alba-Happiness~05~rijen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.