Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníHudba Praha se chystá do Lucerna Music Baru

19.3.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Stálice české rockové scény - kapela Hudba Praha - připravila na první jarní den pro pražský koncert v Lucerna Music Baru speciální playlist THE BEST OF HUDBA PRAHA. Návštěvníci se tak mohou těšit na pecky jako Špinavý záda, Marijuana, Máma, táta, Maelström a celou řadu dalších. Pravá česká rocková klasika 21. března v Lucerna Music Baru!

Koncerty této rockové party jsou dodnes plné energie, která se nekompromisně valí z pódia. Kromě známých pecek ze staršího období Hudby Praha zazní i mladší písničky z nejnovějšího alba De Generace, které vyšlo po dlouhých čtrnácti letech v prosinci 2010. Album obsahuje 10 skladeb, jejichž autorem je dlouholetý kapelník Michal Ambrož. Dvě výjimky tvoří skladby Minulost autorů Vladimíra Zatloukala a Karla Malíka a Uleť, kterou napsal Vladimír Albrecht. Album vznikalo zhruba 2 roky a kromě zvukařů Tomáše Jakla, Jiřího "Kulicha" Novotného se na albu podílel i masteringový inženýr Vladimír Pecha. Na podzim 2013 oslaví kapela 30 let své existence.

Vstupenky jsou v předprodeji za 180 Kč na pokladně Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatky prodejce. Cena na místě 230 Kč.

Současná sestava Hudby Praha:

Michal Ambrož - kytara, zpěv
Vladimír Zatloukal - kytara, zpěv
Jiří Jelínek - baskytara
Karel Malík - alt-saxofon, zpěv
Vít Malinovský - tenor-saxofon
Michael Šimůnek - bicí
Kristýna Peteříková - zpěv
Alena Sudová - zpěv
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Hudba-Praha-se-chysta-do-Lucerna-Music-Baru~19~brezen~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.