Muzikus.cz homepage

ostatní2. malé finále letošního Rock Café Contestu už tuto sobotu

25.8.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Celorepubliková soutěž pro mladé kapely s vlastní tvorbou Rock Café Contest:

2.MALÉ FINÁLE roku 2011:
Kapely:
SHIRO AME
MICHAEL MARQUEZ
BONEBROKE

Rock Café
Sobota 27.8.
start 19.30
vstupné 50,-

SHIRO AME (do Malého finále si nesou 33 hlasů)
Mladá moderně rocková formace z Prahy, která míchá moderní styly ve zvukově aktuální, agresivní, našlapaný a silně melodický celek.

MICHAEL MARQUEZ (do Malého finále si nesou 48 hlasů)
Dohromady se dali na přelomu srpna a září roku 2010. Sestava byla již v tu dobu jasná: zpěv (Luboš), kytara (Jirka), basa (Lukáš) a bicí (Filip). Po několika zkouškách, kdy hráli převzaté písně, začali v říjnu nacvičovat vlastní skladby. Jejich úplně první koncert se uskutečnil 1. dubna 2011 v dejvické Klubovně (dříve Povaleč).

BONEBROKE (do Malého finále si nesou 20 hlasů)
Pražská hardpoprocková kapela hrající výhradně vlastní věci s texty podřízenými větší zpěvnosti a univerzalitě anglického jazyka, o post songmakera se stará zpravidla kytarista Marek.
Rádi si zahrajeme na jakékoliv akci s jakoukoliv kapelou a pokud to vyhoví našim finančním a časovým možnostem, odpovíme kladně na většinu pozvánek na vámi pořádané akce.
Kapely či jedinci, které zbožňujeme
The Beatles, Nile, Cannibal Corpse, AC/DC, Megadeth, Pantera, Pain, Lady Gaga, Limp Bizkit, Chickenfoot, Joe Satriani, Angels and Airwaves, Rammstein, Strapping Young Lad, Devin Townsend Project, Queen, Kabát, Hypocrisy, Oasis, Ozzy Osbourne, Sting, Dimmu Borgir, Behemoth, Genesis, Ray Wilson
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/2-male-finale-letosniho-Rock-Cafe-Contestu-uz-tuto-sobotu~25~srpen~2011/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.