Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ZRNÍ

29.12.2011 Kladenští alternativci Zrní připravili pro své fanoušky příjemné překvapení v podobě nové skladby. Ta nese název Skoč a je zdarma umístěna ke stažení na oficiálních stránkách kapely.
26.12.2011 Přelom roku je obligátně obdobím bilancování, rekapitulování, vzpomínání a připomínání. Logicky nechybí ani naše Reakce z redakce, tradiční redakční anketa. I tentokrát začínáme u toho, co nového uplynulý rok přinesl. U hudebních nováčků, průlomů, debutů a příslibů.
23.12.2011 Všechny prostory pražské Lucerny dnes budou patřit multikulturní Poctě Václavu Havlovi. Vstupenky byly během krátké doby rozebrány. Ti, kteří by přesto rádi byli u toho, mohou sledovat přenos z Velkého sálu na Václavském náměstí. Část akce bude přenášet také ČT1.
21.12.2011 Ke Kladenské pětici Zrní jsem se dostal teprve před nedávnem. Prvně jsem zhlédl videoklip k Vězňům, kde mě zaujal neobvyklý vokál zpěváka a frontmana Jana Ungera, o chvíli později jsem objevil Jabloně, díky kterým jsem kapele podlehl úplně.
20.12.2011 Audiovizuální projekt Gorillaz Sound System, to je první ohlášený bod třetího ročkínku Open Air Festivalu, který se uskuteční od 9. do 11. srpna na letišti v Panenském Týnci. Ba co víc, pořadatelé jej pasovali do role headlinera.
3.8.2011 Devatenáctý ročník festivalu Beseda u bigbítu, který se zvláště v posledních letech vyprofiloval v akci, která představuje zajímavé kapely z domácí i zahraniční klubové scény napříč žánrovým spektrem, proběhne v pátek 5. a sobotu 6. srpna.
21.6.2011 Když tohle album dostanete do ruky, praští vás do oka úžasný papírový obal pojatý vlastně jako „kniha s přiloženým CD“. A co samotný hudební obsah, praští vás pro změnu do ucha? Odpověď zní: Rozhodně ano!
10.6.2011 Soutěž Šance Muzikus, která nabízí kapelám majícím na portálu Muzikus.cz profilovou prezentaci možnost vystoupení na festivalech Rock for People a Sázavafest, čeká poslední fáze. Tou bude pondělní koncert v pražském Music City.
24.3.2011 World music, ska, folk a rock, to jsou každoročně hlavní linie doprovodného hudebního programu Febiofestu a ani letos tomu není jinak. Pražská část oblíbeného filmového festivalu se rozjede dnes v multiplexu Cinestar na Andělu a potvrvá až do příštího pátku.
15.3.2011 Zajímavá kladenská folk-rocková kapela Zrní finišuje s mixem nového alba nazvaného Hrdina počítačový hry jde do světa, které už za pár dnů vyjde u labelu Radůza Records stejnojmenné písničkářky. Návnadou budiž videoklip k pilotnímu singlu Jabloně.

59-68 (68) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.