Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ZRNÍ

28.10.2013 Kladenská hudební perla Zrní chystá speciální vánoční koncert, kterým hodlá uzavřít etapu okolo své úspěšné loňské nahrávky Soundtrack ke konci světa. Odehraje ho v intimních prostorech barokního kostela sv. Šimona a Judy.
1.5.2013 Oslavy čarodějnic se v Brně slavily ve velkém stylu. Přinášíme vám fotoreport z 6. ročníku Čarodějálesu, který se uskutečnil v areálu Riviéry a představil velká jména české i zahraniční scény.
29.4.2013 Nový areál, nové scény, program po desiatej večer i niekoľko prvých mien. To všetko prezradil festival United Islands pred svojim jubilejným desiatym ročníkom, ktorý sa v Prahe uskutoční 21. a 22. júna.
27.4.2013 Kladenskou kapelu Zrní začali brát lidé vážně před dvěma lety, kdy vydala album Hrdina počítačový hry jde do světa. Opravdový průlom pak tato pětice zaznamenala s albem Soundtrack ke konci světa, které vyšlo loni na podzim. První klip si vysloužil duet Dva...
23.4.2013 Již příští úterý, 30. dubna, se uskuteční šestý ročník tradičního brněnského festivalu Čarodějáles. Těšit se můžete na anglické The Subways, české legendy Pražský Výběr, Wanastovi Vjecy a spoustu dalších.
17.3.2013 Dnes byly vyhlášeny hlavní kategorie a až na jednu výjimku, každá andělská soška potěšila jiného vlastníka. Pouze Kryštof získali dvě ocenění, a to v kategorii Skupina roku a Album roku za jejich loňskou desku Inzerát.
9.3.2013 Zrní je kapela, kterou máme v redakci rádi, a začíná se o ní vědět čím dál více. Se svou deskou Soundtrack ke konci světa získali nominace na ceny Apollo i Vinyla a také mají čtyři nominace na Anděly - ještě je ve hře objev roku a kapela roku.
22.2.2013 Vinyla i letos zavítala do Brna, kde oslavila druhý ročník po boku pěti kapel a předala ceny za nejvýraznější hudební počin, objev a album roku.

21-30 (68) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.