Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: TOXIQUE

3.2.2010 Anketa časopisu Report Žebřík zná nominované. Hudební příznivci pasovali do role favoritů skupinu UDG a Anetu Langerovou, které se dostaly mezi pět nejlepších hned ve čtyřech kategoriích.
28.12.2009 S příchodem nového roku dojde v ranku hudebních pořadů České televize k několika změnám. Bez náhrady skončí Pětka v Pomeranči, Noc s Andělem bude nahrazena dvěma novými pořady a Medúza se dočká nové podoby.
31.8.2009 Na příští rok plánuje skupina Toxique svoje druhé album, ale ještě předtím svým fanouškům nabídne koncertní DVD. To natočí příští středu na netradičním místě v multikulturním prostoru Kravín v Úněticích u Prahy.
27.3.2009 V multiplexu Village Cinemas na pražském Andělu včera odstartoval šestnáctý ročník filmového festivalu Febiofest. Jak se v posledních letech stalo tradicí, jeho součástí je i doprovodný hudební program se vstupem zdarma. Pestré zastoupení bude mít world music, reggae, ska, ale také rock.
23.3.2009 V ohlédnutí za cenami Akademie populární hudby Anděl pokračujeme obrazovou dokumentací. Ve fotogalerii uvidíte střípky z vystoupení Kryštof, Toxique, Aloha from Hell, Čechomor s Ewou Farnou, Tomáše Kluse s Anetou Langerovou, nebo třeba Gipsy.cz.
22.3.2009 Doslova ve znamení skupiny Kryštof se neslo včerejší vyhlášení cen Akademie populární hudby Anděl za loňský rok v Top Hotelu Praha. Nejenže byl její frontman Richard Krajčo moderátorem večera a kapela zde představila svou novou skladbu, z večera si také odnesla dvě ceny.
18.3.2009 Kapela Toxique, která loni debutovala vcelku úspěšnou eponymní deskou, zasvětí letošní duben a květen klubovému koncertnímu turné s podtitulem DeTox. Jeho předvojem bude dnešní koncert v pražském Divadle Dobeška.
16.3.2009 První sedmero cen Anděl za loňský rok je rozdáno. V rámci včerejšího přenosu Noci s Andělem byly vyhlášeny výsledky v žánrových kategoriích.
17.2.2009 Akademie populární hudby prošla v letošním roce podstatnou čistkou. Nejenže se změnil pořadatel hlavního ceremoniálu, výběr samotných hlasujících akademiků totiž dostala na starost organizace IFPI, zastřešující vydavatele hudebních nahrávek.
3.11.2008 Na pódiu pražského Paláce Akropolis se ve středu představí skupina 100°C. Publiku předvede, jak kombinuje akustické nástroje, elektroniku a na české poměry netradiční vizáž do rock´n´ rollu 21. století.

21-30 (42) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.