Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE STROKES

19.8.2008 Zatímco na čtvrtou řadovku The Strokes si ještě hezkých pár měsíců počkáme, jednotliví členové vydávají desky jako na běžícím pásu. Nejnovější chystá basák Nikolai Fraiture.
4.3.2008 Helsinki - tak zní název nového společného projektu kytaristy kapely The Strokes Alberta Hammonda Jr., baskytaristy Drewa McConnella z Babyshambles a irského písničkáře Fionna Regana, v loňském roce nominovaného na Mercury Music Prize.
30.8.2007 Když režisérka Sofia Coppola vtáhla do spolupráce na prvním filmu francouzské Air (Smrt panen) a na druhém Kevina Shieldse z legendárních My Bloody Valentine (Ztraceno v překladu), bylo jasné, že...
30.12.2006 V záplavě bilancí související s koncem roku tak trošku zapadlo říjnové sólové album kytaristy Alberta Hammonda, které se krčí ve stínu desky First Impressions Of Earth jeho domovské kapely The Strokes.
7.4.2006 Fanoušci dobré zahraniční hudby si v polovině července přijdou na své, alespoň u našich sousedů. Nějakých 50 km směrem na východ od našich hranic, ve slovenském Trenčíně, se uskuteční festival Pohoda a zhruba stejně daleko, avšak směrem na jih, pro změnu festival Nuke.
14.3.2006 Zdá se, že Británie našla novou senzaci. Velké naděje totiž nyní vkládá do retro kytarovky The Towers Of London, která 22. května vydá debutové album Blood, Sweat & Tower.
24.2.2006 Dlouho očekávané hudební ceny jednoho z nejprestižnějších britských hudebních magazínů, NME, za loňský rok byly včera večer vyhlášeny.
26.1.2006 I na napotřetí by si newyorští synci z dobrých rodin rádi ponechali punc jakýchsi retro-rebelů. Před čtyřmi lety dlouho neslyšený ‘dirty old model‘ zafungoval a nastartoval nejen jakousi ‘strokesmánii‘, ale i vlnu neopotřebovaných interpretů...
4.1.2006 Deska s názvem First Impressions Of Earth vychází 3. ledna 2006 ve Spojených státech a u nás v Evropě 9. ledna.
27.12.2005 Předkapelou na pražském koncertu skupiny Depeche Mode, který se uskuteční 23. ledna v Sazka Areně, bude americká indie-rocková kapela The Bravery.

31-40 (60) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.