Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE STROKES

5.7.2012 V minulých týždnoch najprv dementovaná správa o tom, že členovia skupiny The Strokes sú opäť v štúdiu a začali nahrávanie ich piateho štúdiového albumu, sa nakoniec predsa len ukázala ako pravdivá.
12.1.2012 Mezi kvantem výročních žebříčků si pozornost rozhodně zaslouží ten zveřejněný portálem Last.fm. Neodráží se v něm totiž prodejnost ani nájezdy hlasujících fanklubů, nýbrz právě to, co a v jaké míře jeho uživatelé poslouchali.
11.7.2011 Po slunečném čtvrtku s Coldplay a propršeném pátku s Pulp se Open’er probudil do třetího dne. A ne ledajakého. Na 2. července totiž připadly festivalové narozeniny.
8.7.2011 V kapse dvě vítězství v hlavní kategorii European Festival Awards, na čele programu Coldplay, Prince, The Strokes a Pulp a k tomu všemu navrch ještě kulaté jubileum. Očekávání od letošního Open'eru byla velká.
5.7.2011 Vychází další z řady kompilačních alb pro dobročinné účely. Tentokrát si však projekt pro charitativní organizaci Outside In, která se věnuje lidem bez domova, zaslouží plnou pozornost. Už jen díky ohlášeným jménům interpretů.
29.4.2011 Na novou desku amerických The Strokes čekali fanoušci celých pět let a dočkali se teprve minulý měsíc. Zdá se ovšem, že interval mezi stále ještě čerstvou novinkou Angels a její nástupkyní by mohl být mnohem kratší.
15.4.2011 Alternativa vůči našemu Rock for People, polský Heineken Open’er, přichází s jedním z hlavních headlinerů a navrch další desítkou potvrzených kapel. Nabitý program vypukne za necelé tři měsíce na letišti Babie Doły v Gdyni.
15.3.2011 Přesně za týden vychází dlouho očekávaná novinka The Strokes s názvem Angels. Kapely svá alba často dávají k poslechu ještě před oficiálním termínem vydání a ani tentokrát tomu není jinak.
2.3.2011 Vydanie nového albumu Angles americkej skupiny The Strokes, ktorý bude ich štvrtý v poradí, bolo niekoľkokrát preložené. Ako sa však zdá, už naisto môžeme počítať s tým, že vyjde 22. marca.
9.2.2011 Okamžik, kdy The Strokes konečně vypustí do světa nové album, se již nenávratně blíží, a tak už bylo načase vydat první singl. Newyorská formace ovšem zvolila poněkud nestandardní cestu. Singl totiž skupina uvolní dnes večer k volnému stažení, ale pouze na 48 hodin.

11-20 (60) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.