Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE ROLLING STONES

8.10.2006 Z vydávání tributových a z cover verzí sestavovaných desek se v posledních letech stála docela otravná móda a způsob, jak vydělat rychle nějaké peníze. Ovšem v záplavě podobných desek...
15.8.2006 The Rolling Stones byli nuceni náhle zrušit svůj včerejší koncert ve španělském městě Valladolid. Důvodem byla hlasová indispozice zpěváka Micka Jaggera.
26.6.2006 Skupina The Rolling Stones je vzhledem ke zranění kytaristy Keitha Richardse nucena zrušit část svého turné a s ní i dlouho očekávaný brněnský koncert.
24.5.2006 I přes nedávno zveřejněné prohlášení managementu skupiny Rolling Stones, že kytarista Keith Richards již je připraven se svou skupinou vyrazit na turné, se odkládá všech patnáct zahajovacích koncertů letošního evropského turné.
18.5.2006 Kytarista skupiny Rolling Stones Keith Richards, který se díky své nedávné nehodě na Novém Zélandu na čas ocitl v péči lékařů, je již připraven vydat se s kapelou na turné.
9.5.2006 Podle včerejšího sdělení managementu skupiny Rolling Stones prodělal kytarista Keith Richards operaci mozku, ze které se nyní zotavuje. Vzhledem k vážné situaci se odkládá původně avizovaný start evropské části turné k loňské desce A Bigger Bang. Brněnského koncertu by se však posun neměl dotknout.
8.4.2006 Vůbec poprvé ve své více než čtyřicet let trvající kariéře dnes skupina Rolling Stones vystoupí v Číně. Snad každý by se tak udivil, kdyby čínské úřady vše ponechaly bez cenzury.
14.2.2006 Jak jsme vás již před časem informovali, skupina The Rolling Stones odehraje na pláži Copacabana v brazilském Rio de Janeiru speciální koncert pro dva miliony svých fanoušků. Celá akce se uskuteční již tuto sobotu a tak není divu, že přípravy jsou v plném proudu.
1.1.2006 Skupina The Rolling Stones loni překonala svůj jedenáctiletý rekord a uspořádala komerčně nejúspěšnější koncertní turné po USA všech dob.
27.12.2005 Skupina Pink Floyd byla zvolena jako nejlepší rockový počin všech dob. Rozhodlo o tom 58 tisíc hudebních fanoušků, kteří se ve Velké Británii zúčastnili hlasování.

21-30 (41) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.