Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SÁZAVAFEST BATTLE 2011

29.7.2011 Sonicates, mladé indie-rockové duo ze slovenského Bardejova, oznámilo konec své poměrně slibně rozjeté kariéry. Podle stručného oznámení, které dvojice zavěsila na svůj profil na Facebooku, nedojde ani k vydání slibovaného debutového alba.
7.6.2011 Vítězové soutěže kapel Sázavafest Battle jsou konečně kompletní. Po kapelách Sonicates a SilesiJAH All Stars, které jako své favority určila porota, známe také jméno vítěze fanouškovského hlasování.
29.5.2011 Možná jste si všimli, že v posledních několika týdnech nepřibyl žádný článek v relativně nové rubrice Objevujte s námi. Rozhodně jsme na ni nezanevřeli, vysvětletní je jednoduché.
11.5.2011 SilesiJAH All Stars a Sonicates se stali prvními vítězi soutěže Sázavafest Battle. Za své favority je určila porota a dala jim tak šanci zahrát si na letním Sázavafestu. Totéž čeká i jednu z osmi kapel, které byly porotou vybrány do užšího výběru. Rozhodnutí už je jen na vás!
7.5.2011 Dancehallová formace SilesiJAH All Stars z Karviné a mladé indie-rockové duo Sonicates ze slovenského Bardejova se stávají prvními vítězi letošního ročníku soutěže Sázavafest Battle. Za své favority je určila porota a dala jim tak šanci zahrát si na letním Sázavafestu.
11.4.2011 Úderem půlnoci byly uzavřeny přihlášky pro soutěž Sázavafest Battle, kterou společně pořádají portál Muzikus.cz a festival Sázavafest. Všem kapelám, projektům i sólistům děkujeme za zájem a přejeme hodně štěstí ve hře o jeden ze tří hracích časů na letním Sázavafestu!
4.4.2011 Nezadržitelně se blíží léto a s ním i velké open air festivaly včetně Sázavafestu. Právě s ním Muzikus.cz tradičně pořádá soutěž Sázavafest Battle, která je otevřena všem talentovaným kapelám i sólistům.
25.3.2011 Už příští sobotu se v pražském Kulturním centru Vltavská uskuteční Jarní Sázavafest, tradiční klubová odnož letního festivalu. O další zahraniční jméno se rozrostl i line-up letního Sázavafestu, ke kterému navíc stále probíhá talentová soutěž mladých kapel.
24.3.2011 Karlovarsko-pražská kapela Goodfellas, která zaujme akustickým podáním rockových, folkových, ale místy i hip-hopových písní, právě vydává svůj debut Robbery Blues.
28.2.2011 Britské synthi-popové duo Hurts čeká 13. března vyprodaný koncert v pražském Lucerna Music Baru. Fanoušci, na něž se vstupenky nedostaly, ovšem nemusejí zoufat. Skupina se do Česka vrátí ještě v létě, kdy bude jednou z hvězd Sázavafestu.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.