Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ROXY

18.2.2013 V pátek 8. března se v pražském klubu Roxy zastaví v rámci svého evropského turné norská alternativně rocková kapela Kaizers Orchestra, aby zde představila své osmé album Violeta Violeta volume 3.
6.2.2013 V úterý si v pražském klubu Roxy odbyl tuzemskou sólovou premiéru frontman americké post-punkové formace Interpol Paul Banks. Z koncertu, který navíc uvedli brněnští Voodooyoudo, vám teď přinášíme následující fotografie.
29.1.2013 Už jen pár dní zbývá do tuzemské sólové premiéry Paula Bankse, který v úterý 5. 2.představí v pražském klubu Roxy svou loňskou sólovou desku Banks.
28.1.2013 Už jen pár dní zbývá do tuzemské sólové premiéry frontmana Interpol Paula Bankse, který v úterý 5. 2.představí v ROXY svou loňskou sólovku Banks, jež sklízí pochvalné recenze od většiny renomovaných zahraničních hudebních kritiků.
23.12.2012 Britská parta Bring Me The Horizon se po dvou letech vrátí do Prahy. Stane se tak 19. května příštího roku, kdy vystoupí v prostorách pražského klubu Roxy. Čtyři dny na to se představí také u našich slovenských sousedů.
15.12.2012 Pár dnů zbývá do pražské premiéry kanadské kapely Stars, která si oblibu u fanoušků kvalitního indie popu i přízeň kritiky zajistila pro sebe typickou bohatou instrumentací, výřečnými a epickými texty stejně jako citlivou kombinací mužských a ženských vokálů i citem pro drobné nuance.
14.12.2012 Už jen týden zbývá do tuzemské premiéry ceněné kanadské indie-popové kapely Stars, která vystoupí ve středu 19. 12. v Roxy. Společně se Stars, které mimo jiné proslavily písně použité v seriálech jako Queer As Folk, Warehouse 13, Gossip Girl nebo Vampire Diaries...
10.12.2012 Už zítra vystoupí v pražském klubu Roxy zpěvačka Selah Sue. Třiadvacetlitelá Belgičanka, vlastním jménem Sanne Putseys, představí svou tvorbu, do níž se promítají prvky soulu, ale také reggae a rapu. Loni v březnu vydala eponymní debutové album.
5.12.2012 John Cale, ikona hudební avantgardy a jeden ze zakládajících členů legendárních Velvet Underground, se brzy vrátí do České republiky. Po letošním vystoupení na festivalu v Trutnově se tentokrát představí v klubovém prostředí, a to již 28. února v pražské Roxy.
3.12.2012 Dva večery tohoto týdne, dva pražské kluby, vycházející jména především pražského hudebního podhoubí. To jsou vstupní informace k projektu Nová generace, který si klade za cíl podpořit mladé hudební talenty a představit je širšímu publiku.

61-70 (458) 

na začátek posounout vzad předešlé 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.