Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ROXY

26.9.2013 Angličtí mladíci Bullet For My Valentine zavítají v novém roce do Prahy. Koncert se uskuteční 16. února v pražském klubu Roxy. Jako support se představí dvojice Callejon a While She Sleeps.
5.9.2013 Kanadská indie popová dvojka, sestry Tegan a Sara přijedou 3. listopadu poprvé koncertovat do ČR. V klubu Roxy zazní skladby z jejich sedmi studiových alb včetně nejnovějšího Heartthrob, které vyšlo letos v lednu.
3.9.2013 Skotská rocková senzace Biffy Clyro během svého evropského turné navštíví i Prahu. Na svém kontě má celkem šest studiových nahrávek, z nichž poslední s názvem Opposites vyšla letos v lednu.
24.8.2013 Dallas Green zavítal v minulosti se svou původní kapelou Alexisonfire do České republiky již několikrát, ale až teprve teď, konkrétněji 9. února příštího roku, přijede do české metropole představit svůj projekt City And Colour.
21.8.2013 V prosinci vystoupí v pražském klubu Roxy sestava reprezentující hardcore scénu napříč všemi jejími subžánry. Prim bude hrát věhlasná americká parta Madball, která se u nás nedávno představila na festivalu Brutal Assault.
16.8.2013 Čtyřčlenný takřka orchestr chystá novou desku. V rámci její propagce zavítá opět do Prahy a nově také do Brna. Série enfilade přivítá anglickou čtyřku v týdnu, kdy bude hostit i další hvězdu předznamenávající slibný start sezóny - Emiku.

41-50 (458) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.