Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ROXY

12.2.2014 Dallas Green byl se svou kapelou Alexisonfire ve vodách posthardcorové hudby ikonou, ale i naproti tomu se rozhodl obrátit svou hudební kariéru vzhůru nohama a vrhnout se na zcela jiný žánr. Nyní tak brázdí svět pod názvem City And Colour...
3.2.2014 Americký písničkář Dallas Green, jenž se do povědomí hudební veřejnosti dostal především jako kytarista a zpěvák hardcorové formace Alexisonfire, zavítá 9. února do pražského klubu Roxy se svou druhou hudební tváří v podobě projektu City And Colour.
16.1.2014 Americká poprocková formace Daughtry vystoupí 16. března v pražském klubu Roxy. Zde představí hlavně písně ze své novinky Baptized. Frontmanem kapely je zpěvák Chris Daughtry, který odstartoval svou kariéru roku 2006 v soutěži American Idol, kterou sice nevyhrál, ale pomohla jeho nově založené kapele k propagaci.
3.12.2013 Do Prahy a Ostravy zavítá turné čtyř hardcorových kapel v rámci turné Enter the Nu Breed. Celý line-up vede americká hardcorová legenda Madball, kterou podpoří mladí australané Deez Nuts, němečtí Nasty a angličané Your Demise.
10.11.2013 Americká pop-punková parta Yellowcard už potřetí během posledních tří let zavítala do České republiky. Po klubovém koncertě a festivalové zastávce se kapela i na třetí pokus předvedla v trochu odlišné formě.
5.11.2013 Kanadská dvojice Tegan and Sara zavítala poprvé ve své poměrně dlouhé kariéře do České republiky. Ačkoli dvojčata tento fakt během představení několikrát zmínila a dokonce kvůli němu i přislíbila odehrání dlouhého setu...

21-30 (458) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.