Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ROXY

8.8.2013 Milovníci flanelových košil a grungem ovlivněných kapel všeho druhu si mohou poznamenat do kalendáře datum 10. listopadu. V pražském klubu Roxy se poprvé představí jihoafrická kapela Seether.
21.6.2013 Málokterá kapela dokáže instrumentální hudbou strhnout tolik pozornosti. Jsou to třeba skotští Mogwai nebo 65daysofstatic z Sheffieldu. Právě druhá zmíněná britská čtveřice chystá na září nové album, které představí v rámci turné také v České republice.
29.5.2013 WWW, trojúhelník Sifon-Typlt-Milesa, udeří na pražskou Roxy. Dnes večer za doprovodu Pavla Fajta skupina pokřtí své dlouho očekávané album Atomová včela, které nadto doplní kniha s texty a fotkami Ivana Pinkavy.
9.5.2013 Poprvé navštíví Prahu norská zpěvačka a skladatelka Rebekka Karijord, která zde představí svou novou desku We Become Ourselves. Na koncert sebou veze i dva hosty, jedním z nich je Simon Stålhamre alias Small Feet, tím druhým anglický písničkář James Harries.
29.4.2013 Nový areál, nové scény, program po desiatej večer i niekoľko prvých mien. To všetko prezradil festival United Islands pred svojim jubilejným desiatym ročníkom, ktorý sa v Prahe uskutoční 21. a 22. júna.
26.4.2013 WWW dodrží slib. Třetí řadová deska vyjde příští měsíc - byť jen několik dnů před jeho koncem. Novinka převezme jméno na koncertech hrané skladby. Atomová včela bude pokřtěna 29. května v pražském klubu Roxy.
27.2.2013 Belgická skupina Goose vystoupila předloni na panenskotýneckém Open Air Festivalu. Ten si ji po dvou letech pozval opět do České republiky, aby v sobotu 2. března v pražském klubu Roxy odehrála warm-upový koncert k chystanému letošnímu ročníku.

51-60 (458) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.