Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: PUBLIC IMAGE LTD

22.7.2011 První díl fotoreportáže z největšího tuzemského world music festivalu pokrývá první a většinu druhého dne. Těšit se můžete například na Santigold, Public Image Ltd., Brendana Perryho či Blackfield.
19.7.2011 Třetí a poslední částí uzavíráme fotoreportáž z letošní Bažant Pohody. Public Image Ltd., M.I.A., Beirut, Portishead, Esben and The Witch - například tito vystupovali v rámci závěrečného dne festivalu a my se už těšíme, co nám Pohoda přinese přístí rok.
18.7.2011 V sobotu stanové mestečko zobudili do nového dňa dychovkári, ktorí sa od rána premávali okolo stanov na aute. Teda aspoň tých, ktorí nevstávali ráno o piatej na vítanie slnka.
4.7.2011 Projekt Public Image Ltd. speváka Sex Pistols Johna Lydona, ktorý tento víkend zahrá i na trenčianskom festivale Pohoda pracuje na novom albume. Prípadná novinka by bola prvou nahrávkou od platne That What Is Not z roku 1992.
10.5.2011 Katowický OFF Festival opět nepřináší žádná zklamání a po již dříve oznámených Primal Scream, Mogwai, Gang of Four, Liars, Warpaint nebo Destroyerovi přichází s dalšími zajímavými jmény z řad objevů i legend alternativní muziky.
3.5.2011 Asi ťažko by ste na Slovensku hľadali dôležitejší a všestrannejší festival, ako je trenčianska Bažant Pohoda. O tom, ako tím okolo Michala Kaščáka finišuje s prípravami sme sa rozprávali s Máriom Gešvantnerom, PR manažerom festivalu.
19.3.2011 Účast kapely Public Image Ltd. už před časem oznámil trenčínský festival Bažant Pohoda. Kromě něj však nakonec koncertní plán kapely zasáhne rovněž moravskoslezskou metropoli, kde se o týden později britští post-punkeři představí na Colours of Ostrava.
18.3.2011 Festival Colours of Ostrava, který se koná od 14. do 17. července v zeleném srdci severomoravské metropole, zažije další velkou koncertní premiéru: John Lydon alias Johnny Rotten, zpěvák legendárních Sex Pistols...
12.12.2010 S další zprávou se vracíme na Slovensko. Trenčínský festival Bažant Pohoda, který bude na tamním letišti probíhat od 7. do 9. července, pokračuje v postupném zveřejňování kapel a zároveň spouští prodej jízdenek na tradiční posilové vlaky a autobusy.
11.12.2010 Legendárne zoskupenie okolo Johna Lydona Public Image Limited je ďalším potvrdeným účinkujúcim pätnásteho ročníka festivalu Bažant Pohoda 2011, ktorý sa uskutoční od 7. do 9. júla 2011 na trenčianskom letisku.

7-16 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.