Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: OSTŘE SLEDOVANÉ SONGY

19.5.2014 The Acid možná budou jedním z nejvýraznějších debutujících jmen pro rok 2014. Zpočátku naprosto tajemné trio, které spojuje vlivy od Jamese Blakea přes Radiohead po Animal Collective, se pomalu poodhaluje a na červenec chystá debutové album.
12.5.2014 Táborští Kalle (zpěvačka Veronika Buriánková a kytarista David Zeman) vydali před několika dny svou debutovou nahrávku Live From the Room. A už teď lze spekulovat, zdali se silnější prvotina v Česku letos vůbec objeví. Moc tomu nevěřím.
5.5.2014 Předvídat úspěch dosud nevydaného materiálu je vždycky ošemetné, ale v případě Teleman (a jejich jméno má mnohem více společného s Kraftwerk než s německým skladatelem Georgem Philippem Telemannem), se není čeho bát.
28.4.2014 Lesní zvěř s novou deskou Movable Feasts baví, míchá emocemi a v jistém bodě i přesahuje směrem k současné literární produkci. Činí tak ve skladbě Ještě je co ztratit, k níž namaloval vizuální kabát umělecký všuměl Kittchen.
21.4.2014 John Frusciante se po nějaké době vrací s dalším experimentálním kouskem - nová deska nese název Enclosure a překvapivě je v porovnání s jeho posledními počiny i vcelku přístupná.
14.4.2014 O Janu Durinovi se zatím hovořilo především jako o fotografovi napětí a existenční úzkosti – jeho portréty jsou obnažené i psychicky, projev násilí vždy vyvěrá i mimo jizvy. For You, Katrina.
31.3.2014 Peace jsou v současnosti asi nejstylovější britská kapela, jakou vůbec můžete znát. Čím že to? Jejich hudební kreace si berou to nejlepší z minulosti, od leopardích kožichů, přes psychedelické kytary, funky rytmy, až k eleganci Suede. Žádostivý a trochu líný vokál Harryho Koissera, který si svým seladonstvím nezadá s Alexem Turnerem, je však vyčleňuje z dosud slyšeného.
24.3.2014 Brýle s velkými černými obroučkami, tvář, které se nedostalo nějaký ten pátek holícího strojku a kytara proklatě vysoko u krku. Tak takto šablonovitě by se dal popsat prototyp písničkáře 21. století. Představujeme vám Into It. Over It.
17.3.2014 Nespoutaná pestrobarevná hudební imaginace Lesní zvěře má nového pokračování. S výraznými nu-jazzovými konturami, avšak ve skutečnosti žánrově nespoutané, v improvizaci a nástrojové exhibici si libující trio se po pěti letech vrací s novou deskou.
10.3.2014 Artur Rojek, někdejší vůdce Myslovitz a polských legend Lenny Valentino, dnes otec OFF Festivalu a jeden z velkých hybatelů nejméně polské alternativní hudby, vyjde z ústraní na jaře.

61-70 (108) 

na začátek posounout vzad předešlé 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.