Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: OSTŘE SLEDOVANÉ SONGY

6.10.2014 Když média selžou, nastupuje blogosféra. Pražští Lightning Glove jsou elektrizujícím hmoždířem, který semele nejednoho posluchače, vyláme zuby kritikovy. S debutovým Radical Zoo, vyslaným na začátku července, patří k nadějím tuzemské produkce (Manon Meurt, Kalle, Deaths).
29.9.2014 Weezer. Formace, jejíž první dvě desky jsou mnohými považovány za to nejlepší, co vzešlo z devadesátých let. Dále ten příběh asi znáte, přišlo nové tisíciletí a kapela na své dva kvalitní počiny jaksi nedokázala navázat. Cleopatra vás snad ale přesvědčí, že Weezer jsou zpět.
22.9.2014 George Ezra nepatří k těm britským objevům, které nejsou jen vyhajpované prázdné nádoby. Jeho debutové album Wanted On Voyage už přesvědčilo o tom, že inspiraci americkou folkařskou tradicí od Lead Bellyho a Woodyho Guthrieho až po Boba Dylana neviděl proletět kolem jen tak z rychlíku.
15.9.2014 Punkový text, melodický podkres jako z 80s popu a kalifornský sound s krystalickým hlasem Jonnyho Pierce. To je b track ze singlu Magic Mountain, skladby, která ukázala The Drums, nyní pouze duo, v novém světle a hlavně za se „na světle“.
8.9.2014 Klanová politika TDE si vyžádala svou princeznu, svou křehčí odvrácenou stranu měsíce, kterou by stálo za to opečovávat. V případě sZa, třiadvacetileté snědé krásky Solany Rowe, je karta stále nejisté hodnoty, avšak zaručené nutnosti stát v pozoru.
1.9.2014 Kdo by si prvního září nedal ještě jedny prázdniny navíc... Poslouchejte Monikino Kino a jejich Prázdniny na jedenáct způsobů!
25.8.2014 V recenzi na druhé album Hope Astronaut Someone's Missing Tomáš Franta píše, že na desce „dominuje vzletnější nálada amerického Nashvillu, ne nutně s představou kovbojského klobouku na hlavě.“
18.8.2014 Slovenská elektronika světového formátu, tak by se dal jednou větou shrnout track Baby Boy producenta Juraje Líšky a jeho sedmičlenného projektu Fallgrapp. Právě ten byl jedním z objevů slovenské scény na letošním Grapu.
11.8.2014 Netradiční hudbu a netradiční přístup máme rádi. At Bona Fide jsou ostravský klenot o třech hranách, řádně zaprášený, řeže a narůstá. Na Creepy Teepee šlo o první koncert a pár přítomných se shodlo, že šlo o jejich nejlepší vystoupení, přitom proběhlo jako bouře, letní políbení, a hned zmizelo.
4.8.2014 Psychedelický pop zní od Austrálie až po Kanadu, ale málokdy slyšíme o kapelách z Latinské Ameriky. Trocha surf rocku, plovoucí nálady, psychedelické snění s inspiracemi brazilského hnutí tropikalismu a návykové melodie charakterizují vazbení brazilských Boogarins.

41-50 (108) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.