Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: OFF FESTIVAL

10.8.2011 OFF Festival se pomalými kroky posouvá a postupně na sebe nabaluje jak čím dál tím věhlasnější jména, tak i vyšší návštěvnost. Mogwai, Primal Scream, Public Image Ltd., Low či Destroyer, to je jen stručný zlomek letošních účinkujících.
10.8.2011 Polský OFF Festival se po loňském přesunu zabydlel v katowické Dolině Trzech Stawów, kde tradičně o prvním srpnovém víkendu představil průřez současnou světovou i místní alternativou a přidal celou řadu legend nezávislé scény.
2.6.2011 Za dva měsíce odstartuje v Katowicích 6. ročník OFF Festivalu. Na programovou soupisku akce se vešlo ještě několik posledních jmen včetně těch zahraničních; jejich zveřejněním však můžeme line-up pro tento rok považovat za kompletní.
16.5.2011 Kapela Myslovitz patří v sousedním Polsku k nejznámějším představitelům alternativní kytarové scény. Poslední květnový den jim vyjde nové album nazvané Nieważne jak wysoko jesteśmy...
13.5.2011 Avant-popový projekt okolo frontmana Jamieho Stewarta, Xiu Xiu, sa premiérovo predstaví na slovenských pódiach. V júli a v auguste zahrá dvojica v košickej Tabačke a na žilinskej Stanici
10.5.2011 Katowický OFF Festival opět nepřináší žádná zklamání a po již dříve oznámených Primal Scream, Mogwai, Gang of Four, Liars, Warpaint nebo Destroyerovi přichází s dalšími zajímavými jmény z řad objevů i legend alternativní muziky.
22.3.2011 S dalšími jmény se vytasili pořadatelé OFF Festivalu, který se bude konat o prvním srpnovém víkendu nedaleko našich hranic – v polských Katowicích. Figuruje mezi nimi jak jeden headliner, tak i jeden český zástupce.
10.3.2011 Oblíbený OFF Festival, jehož šestý ročník bude probíhat od 5. do 7. srpna v polských Katowicích, zpestřil svůj line-up celou řadou zajímavých kapel a projektů.
8.2.2011 I letos budou srpnové víkendy v polských Katowicích patřit alternativním hudebním festivalům. O prvním víkendu měsíce to bude OFF, o posledním Nowa Muzyka. A obě akce teď shodou okolností ohlásily své první vystupující.
2.11.2010 Že polský OFF Festival patří mezi nejzajímavější kulturní akce, které středoevropský region nabízí, není pochyb. Po letošním ročníku teď jeho pořadatelé připravili další z řady klubových koncertů série OFF Festival Club.

31-40 (63) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.