Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: MODERAT

24.2.2014 Slovenská Pohoda chytá jeden úlovek za druhým. Mezi nejnovější patří vizionáři Moderat a psychedeličtí Australané Tame Impala. První jmenovaní se přitom objeví také na letošních Electronic Beats v Praze, které okamžitě vyprodaly.
21.1.2014 Také letos se mezinárodnímu festivalu věnovanému současné elektronické hudbě povedl husarský kousek. Během dne, kdy se oznámil line-up, okamžitě vyprodal. Lístky se objeví už jen v soutěžích. Electronic Beats přivezou Bonobo, Moderat a Diamond Version.
8.2.2011 I letos budou srpnové víkendy v polských Katowicích patřit alternativním hudebním festivalům. O prvním víkendu měsíce to bude OFF, o posledním Nowa Muzyka. A obě akce teď shodou okolností ohlásily své první vystupující.
25.6.2010 Nejznámějším belgickým festivalem je bez pochyb Rock Werchter. Malá země ovšem nabízí i řadu dalších akcí a jednou z nich je Dour Festival, který v termínu od 15. do 18. července už po dvaadvacáté proběhne ve stejnojmenném městečku poblíž francouzských hranic.
22.4.2010 Na sklonku letních prázdnin, od 26. do 29. srpna, bude v areálu bývalých uhelných dolů v polských Katowicích probíhat pátý ročník festivalu nezávislé, především elektronické hudby Nowa Muzyka.
16.7.2009 Jako předkapela na koncertě britských Radiohead 23. srpna v Praze vystoupí elektronický audiovizuální projekt Moderat z Berlína. Formaci si vybral sám Thom Yorke, frontman Radiohead.
15.6.2009 Bratislavský Wilsonic musel pred jeho deviatym ročníkom čeliť hneď niekoľkým problémom: prišiel o hlavného sponzora, musel sa sťahovať z osvedčeného nábrežia Dunaja do len niekoľko sto metrov vzdialenej Incheby a celý svoj line-up zverejnil len niečo viac ako mesiac pred festivalom.
15.6.2009 Po štvrtkovom warmupe sa cez víkend v Bratislave rozbehol festival Wilsonic naplno. Ak chcete vidieť, ako Moderat, Jazzanova, Tim Exile, Junior Boys, Trouble Over Tokyo, For a Minor Reflection alebo The Dead Sea vyzerali, pozrite si našu galériu.
10.5.2009 Na čtyřech scénách bratislavského festivalu Wilsonic se letos objeví téměř šedesát umělců. Svátek všech nadšenců elektronické hudby se odehraje v době od jedenáctého do třináctého června v nově vybudovaném prostoru Summer Incheba Clubu.
2.4.2009 Rakúsky Donaufestival vypukne už o necelé tri týždne. Jeden zo šiestich dní - s CocoRosie a Antony and the Johnsons na čele je už kompletne vypredaný, rovnako ako trojďnové permanentky na druhý víkend.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.