Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: MISSY ELLIOTT

25.3.2008 Karel Veselý je jedno z nejvýraznějších jmen nové generace českých hudebních publicistů a jeho články a příspěvky budete nejspíš znát z tiskovin jako jsou Lidové noviny...
5.9.2006 Na světle světa – z tohoto pojmu se pomalu stává klišé. Proč to tedy nepřekonat? Každé úterý vám přineseme aktuální přehled nových desek, které se objeví na světle světa!
17.8.2006 Missy Elliott uzavírá další kapitolu své kariéry a 4. září vydá kompilaci svých největších hitů od roku 1997.
29.1.2006 Ve středu 8. února budou v americkém Los Angeles předány ceny americké hudební akademie Grammy Awards. Ceremoniál na svém druhém programu odvysílá v přímém přímém přenosu také Česká televize.
9.12.2005 V newyorské City Gotham Hall byly včera veřejně oznámeny nominace na nadcházející 48. Grammy Awards. Po osmi novinacích si odnesli zpěvačka Mariah Carey, r´n´b zpěvák John Legend a raper Kanye West.
24.11.2005 V americkém Los Angeles byly včera večer předány ceny již třiatřicáté American Music Awards. Ty se každoročně udělují interpretům a skupinám, jejichž singly se nejčastěji prodávají a hrají v rádiích a na hudebních televizích.
13.11.2005 Tahle nepříjemně ukecaná deska (počet různě vtipných dialogů mezi "paní kuchařkou" a jejími hosty je vážně neúnosný) rozhodně nebude patřit k tomu nejlepšímu, co hip-hopová královna z Portsmouthu ukuchtila.
20.4.2005 Hiphopová diva MISSY ELLIOTT chystá na konec května vydání své nové desky s názvem The Cookbook. Hudebnímu serveru Billboard.com prozradila, že se jedná o její dosud nejlepší album a...
7.6.2004 Missy Elliott musela zrušit své vystoupení v Jakartě v Indonésii, neboť hrozilo nebezpečí teroristického útoku. Zejména kvůli aféře se zneužíváním iráckých zajatců vydaly americké ambasády po celém...
5.11.2003 Missy Elliott a Justin Timberlake plánují společně předělat píseň 'We Are The World' za účelem sbírky na boj proti AIDS. Skladbu, přejmenovanou na 'The World Is Ours', by měl produkovat...

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.