Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: MARTIN CHODÚR

30.8.2010 Od pátku 3. do neděle 5. září budou v Havířově probíhat tradiční hornické slavnosti a ani letos nebude jejich hudební program ochuzen o vystoupení několika zahraničních headlinerů. Těmi hlavními budou švédští Europe.
5.8.2010 Na příští víkend připadají hned dva tradiční valašské festivaly. V pátek 13. srpna se v amfiteátru Na Stráni ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm uskuteční jedenadvacátý ročník Valašského Folkrockování a o den později v nedalekém Hrachovci u Valašského Meziříčí sedmnáctý ročník festivalu Hrachovka.
27.7.2010 Vycházející ostravská hvězdička tuzemské populární hudby to nemá lehké. Kdyby se Martin Chodúr rozkrájel, těžko se mu v nejbližší době podaří se zbavit nálepky vítěze Česko Slovenské SuperStar.
31.5.2010 Autorské písně (M. Chodúr, M. Šmajda), ale také písně z pera osvědčených hitmakerů (M. David, P. Habera, D. Hádl) jsou základem kompilace finalistů 1. Česko-Slovenské Superstar - Nové Hity 2010.
19.5.2010 Vítěz první Československé Superstar Martin Chodúr po dlouhých přípravách vydává své debutové studiové album „Let´s Celebrate“. Album vyjde 7. června 2010.
2.3.2010 Vítěz soutěže Česko Slovenská SuperStar Martin Chodúr začal pracovat na svém debutovém albu. Základy prvních písní se začaly natáčet pod vedením producenta Daniela Hádla, vedle něhož se na nahrávce budou podílet mimo jiné slovenští hudebníci Oskar Rozsa a Martin Valihora.
3.2.2010 Anketa časopisu Report Žebřík zná nominované. Hudební příznivci pasovali do role favoritů skupinu UDG a Anetu Langerovou, které se dostaly mezi pět nejlepších hned ve čtyřech kategoriích.
20.12.2009 Nejen televizní obrazovky v Česku i na Slovensku byly ve druhé půlce letošního roku plné soutěže Česko Slovenská SuperStar. Dnes proběhlo její závěrečné kolo a na základě diváckého hlasování byl představen vítěz.
14.12.2009 Závěrečné finále televizní soutěže Česko Slovenská SuperStar nakonec opravdu bude česko-slovenské. O titul zabojuje Martin Chodúr z Ostravy a Miroslav Šmajda z Košic. Do rozhodujícího klání naopak nepostupuje a na bronzovém místě po dnešním vyhlášení výsledků končí Dominika Stará.
28.11.2009 Takřka v tu samou chvíli dnes byly vyhlášeny výsledky ankety Slavík v Česku i na Slovensku. Zdaleka to ale nebyl jediný shodný znak. Snad nejpodstatnějšími jsou vítězové a ti zůstávají v obou případech oproti předchozím ročníkům beze změn.

5-14 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.