Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: LUCERNA MUSIC BAR

8.3.2014 Angličané You Me At Six poctí svou návštěvou Českou republiku již ve čtvrtek 13. března. Koncert je naplánován do prostor pražského Lucerna Music Baru. Role hostů se ujmou jejich kolegové z Britských ostrovů, a to formace Deaf Havana.
3.3.2014 Do bleskově vyprodaného Lucerna Music Baru dorazil britský vítěz soutěže X Factor James Arthur. Z energického a velice povedeného vystoupení přinášíme fotogalerii.
3.3.2014 Prý vzkřísili britskou post-punkovou éru osmdesátých let. Prý jsou ženskou reinkarnací Joy Division. Pravda, nebo pouze čtenářsky poplatné novinářské kategorizování? Na to britská ženská čtveřice Savages odpověděla v pražském Rock Café.
21.2.2014 Vítěz britské soutěže X-Factor (tedy, abychom byli přesní, jeden z 10 vítězů tohoto pořadu) James Arthur se už 2. března představí v Praze. Pětadvacetiletý zpěvák má za sebou kromě titulu 9. vítěze X-Factoru také eponymní debut.
20.2.2014 Americký bluesrockový kytarista Eric Gales navštívil během turné ke své nové desce Ghost Notes i Českou republiku. První ze dvou tuzemských koncertů se konal pražském v Lucerna Music Baru. Jako support se představilo české trio Electric Lady v čele s Terezou Hrubanovou.
13.2.2014 V pražském Lucerna Music Baru vystoupí 18. února americký bluesrockový kytarista Eric Gales spolu s baskytaristou Orlandem Thompsonem a bubeníkem Nickem Hayesem. Druhou šanci budou mít jeho čeští fanoušci o dva dny později v ostravském Parníku.
11.2.2014 Fakt, že Angličané You Me At Six vystoupí 13. března v Praze, je už delší dobu známý. Nyní pořadatelé odtajnili jméno kapely, která rozehřeje české publikum. Této role se v Lucerna Music Baru ujmou pánové z formace Deaf Havana.
5.2.2014 Někteří muzikanti se k nám prostě vracejí rádi. Jedním z nich je i blues rockový zpěvák a kytarista Kenny Wayne Shepherd, který vystoupí v pražském Lucerna Music Baru 18. května v rámci série klubových koncertů United Islands České spořitelny.
24.1.2014 Necelé dva roky trvalo, než se denverská kapela Slim Cessna's Auto Club vrátila do Prahy se svým pojetím country. Koncert v Lucerna Music Baru jednoznačně potvrdila předchozí zvěsti o strhujících vystoupeních. Jako předkapela zahráli místní The Moonshine Howlers.

61-70 (192) 

na začátek posounout vzad předešlé 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.