Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: LUCERNA MUSIC BAR

5.6.2014 V rámci turné k novému albu (příhodně nazvaném Transgender Dysphoria Blues) se v pražském Lucerna Music Baru představili američtí punk rockeři Against Me! Role předkapely se více než dobře zhostila švédská post punková skupina INVSN.
2.6.2014 Zítra se do Prahy vracejí již po několikáté američtí punkeři Against Me! Tentokrát ale s překvapením, za mikrofonem už nebude stát zpěvák Tom Gabel, ale Laura Jane Grace, což je jeho nové jméno po transgenderové proměně.
29.5.2014 Něco se děje. Británie se asi přesytila cukrátkového dream popu a nevýrazných tisíců kapel, které unyle následující vybledlý odkaz The Strokes. Ostrovy se navrací k tradici šedesátkového folku.
12.5.2014 Legendární formace Michaela Giry Swans se po roce představí českému publiku. Svou novou, oceňovanou desku To Be Kind přivezou tentokrát do Prahy. Koncert proběhne 20. října v Lucerna Music Baru.
11.5.2014 Za dva měsíce vydají The Antlers svou pátou desku, za dalších pár měsíců se poprvé ukáží Česku. Svou cestu The Antlers, kteří si vzali své jméno ze skladby The Microphones, svým způsobem završují, říká doprovodná zpráva.

41-50 (192) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.