Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: KATY PERRY

6.2.2009 I letos odvysílá Česká televize tříapůlhodinový přímý přenos z udílení hudebních cen Grammy ze Staples Center v Los. Vypukne v noci z 8. na 9. února ve dvě hodiny po půlnoci na ČT2. Devadesátiminutový sestřih pak bude k vidění na stejném kanálu v pondělí od 23:40 hodin.
24.12.2008 Čtyřiadvacetiletá Američanka Katy Perry, jež vlétla do hitparád s „lesbickým“ singlem I Kissed A Girl, má pár věcí společného s Alanis Morissette: pochází z křesťanského prostředí, první desku...
7.11.2008 V Britském Liverpoolu se včera večer udělovaly ceny diváků evropské MTV. Hned ze dvou cen se radovala skupina 30 Seconds To Mars a se stejným úspěchem zabodovala i Britney Spears. Byť se ceremoniálu nezúčastnila, fanoušci jí přiřkli ceny ve dvou hlavních kategoriích: album roku a umělec roku.
3.9.2008 MTV Video Music Awards se po loňském excesu, kdy většinu tradičních kategorií nahradily kategorie všeobecné, vrací ke své původní podstatě, oceňování videoklipů. Přesto se u většiny nominací nekoná žádné překvapení a konvenční výběr mnohem více odráží popularitu, než umění.

21-24 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.