Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: KAISER CHIEFS

9.3.2006 Program rakouského festivalu Frequency, o kterém jsme vás nedávno informovali, se rozrostl o další jména, mezi kterými nechybí ani skupiny Belle And Sebastian nebo Editors.
24.2.2006 Dlouho očekávané hudební ceny jednoho z nejprestižnějších britských hudebních magazínů, NME, za loňský rok byly včera večer vyhlášeny.
21.2.2006 Ne každý se spokojí s nabídkou českých festivalů a tak druhý díl našeho seriálu o letošních akcích věnujeme našim jižním sousedům. Do Rakouska konec konců není daleko a organizátoři tamních festivalů již nyní avizují velká jména.
16.2.2006 Tři ceny Brit Awards z celkem pěti, na něž byla nominována, si před okamžikem odnesla skupina Kaiser Chiefs. Po dvou cenách získali Green Day a James Blunt a zklamáni nebyli ani Coldplay.
15.2.2006 On-line reportáž z předávání hudebních cen Brit Awards. Minutu po minutě...
5.2.2006 Také letos odvysílá pražské Expres Radio v přímém přenosu slavnostní udílení cen britské hudební akademie Brit Awards. To v Londýně proběhne ve středu 15. února.
17.1.2006 Britská kytarovka Mystery Jets vydá 6. března své debutové album nazvané Making Dnes. Předcházet mu již v únoru bude nový singl The Boy Who Ran Away.
15.1.2006 Newyorská indie kytarovka We Are Scientists v těchto dnech, čtvrt roku po britském vydání, přináší své debutové album With Love And Squalor také do zbytku Evropy a do Spojených států.
11.1.2006 Pohled na čerstvě zveřejněné nominace na britské hudební ceny Brit Awards říká, že největší šance na získání některé z cen má skupina Kaiser Chiefs a zpěvák James Blunt. Shodně si vysloužili nominace v pěti kategoriích.
9.1.2006 Nominace na ceny britské hudební akademie Brit Awards za uplynulý rok budou sice zveřejněny teprve zítra, ale již nyní vám můžeme prozradit, kdo na předávání cen živě vystoupí.

51-60 (64) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.