Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: KAISER CHIEFS

5.9.2008 „Valná většina britských kapel je šílená nuda,“ prohlásil v našem červencovém rozhovoru Nick Baines, klávesista britských Kaiser Cheifs. Zda-li to bude platit i v případě nové desky jeho vlastní kapely, to se teprve uvidí. Jisté je, že ji skupina představí v polovině října.
12.8.2008 V maďarském hlavním městě dnes začíná šestnáctý ročník největšího středoevropského festivalu. Sziget, který potrvá do neděle 17. srpna, během sedmi dnů nabídne přes dvě stovky interpretů na zhruba šedesáti scénách.
14.7.2008 Organizátoři festivalu Rock for People nám letos přivezli opravdu vlké jméno – britskou kapelu Kaiser Chiefs. Mají za sebou dvě úspěšná alba, hraní po celém světě a teď konečně zavítali i k nám. Pár otázek jsme položili klávesákovi Nickovi „Peanut“Bainesovi.
9.7.2008 Kaiser Chiefs, The Offspring a Massive Attack - to byly hlavní hvězdy čtrnáctého ročníku festivalu Rock for People, který proběhl o uplynulém víkendu v Hradci Králové. Zde je první část naší dvoudílné reportáže.
2.7.2008 Po nie príliš šťastných skúsenostiach z rakúskych festivalov nastal čas posunúť sa o niekoľko stoviek kilometrov západne do nemeckého mestečka s komickým názvom Tuttlingen.
1.7.2008 Loňský přesun festivalu Rock for People do Hradce Králové pořadatelům nejenže umožnil další rozmach, ale v konečném důsledku přinesl i ocenění Anděl za hudební událost roku. O to větší očekávání předchází ročníku letošnímu, v jehož rámci zahrají Kaiser Chiefs, Massive Attack a The Offspring.
9.4.2008 Hlavními headlinery letošního čtrnáctého ročníku festivalu Rock for People, který proběhne od 3. do 5. červenci ve Festival parku na královéhradeckém letišti, budou američtí punk-rockeři The Offspring. V line-upu skupina doplňuje již avizované hvězdy Kaiser Chiefs z Británie.
11.3.2008 Prvními headlinery červencového festivalu Rock for People budou britští Kaiser Chiefs. V areálu královéhradeckého letiště vystoupí v úvodní den festivalu, 3. července.
8.3.2008 Zo zimného spánku sa pomaly začína prebúdzať aj najväčší festival v strednej Európe – budapeštiansky Sziget. Ten sa uskutoční tradične v polovici augusta a účasť na ňom zatiaľ potvrdilo sedem zahraničných interpretov.
5.3.2008 Sesterské nemecké festivaly Hurricane a Southside potvrdili do svojho tohtoročného lineupu mená ako Radiohead, Sigur Rós, Foo Fighters, The Chemical Brothers, Stars, Black Rebel Motorcycle Club alebo Panic at the Disco.

21-30 (64) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.