Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: KAISER CHIEFS

15.3.2012 Dalším z festivalů, který oznamuje svého letošního headlinera, je Sázavafest. O prvním srpnovém víkendu se v Benešově představí populární britská kytarovka Kaiser Chiefs.
5.6.2011 Před pár dny překvapili britští Kaiser Chiefs novým singlem Little Shocks a teď šokují ještě více. Nečekaně totiž vydali nové album. Má to ale jeden háček.
1.6.2011 Britští Kaiser Chiefs vydali poslední album Off With Their Heads před třemi lety a nijak zvlášť poslední dobou nic nenasvědčovalo tomu, že by nový materiál měl přijít právě teď.
19.4.2011 Podobně jako u konkurenční dvojice Rock am Ring a Rock im Park, také v případě festivalů Hurricane a Southside dostává letošní line-up konečné obrysy. Zřejmě posledními z hlavních headlinerů budou američtí rockeři Incubus.
31.3.2011 Z další várky kapel, které pro svůj letošní ročník potvrdil rakouský Freqency Festival, budou mít největší radost zřejmě ti, kteří holdují britským kytarovkám. V rakouském St. Pöltenu totiž zahrají také třeba Kaiser Chiefs nebo nebo The Kooks.
24.2.2011 Už sama o sobě silná programová soupiska německých festivalů Hurricane a Southside, kterou do nynějška tvořily kapely jako Foo Fighters, Blink 182, Arcade Fire, The Chemical Brothers, Portishead, Arctic Monkeys, Gogol Bordello nebo Elbow, se opět rozrůstá.
12.11.2009 Dame Shirley Bassey, nejúspěšnější britská zpěvačka všech dob, která za posledních padesát let prodala přes 135 miliónů alb, vydává tento týden nové album The Performance.
29.11.2008 Do třetice pořád to samé, tak by se dal charakterizovat nový počin Kaiser Chiefs. Už je to skoro trapné klišé, ale ani tahle celkem sympatická parta se nedokázala vyrovnat se syndromem zvaným kytarovka...
13.10.2008 Jméno si udělali na vtipných hitovkách pro fotbalové stadióny, které s nimi žili indie kids po celém světě. A kritici - protože přišli jako to lepší z kytarového retra - také nebyli proti. Uměli melodie evokující zlaté doby britského rocku...
11.9.2008 Po krátké pauze se na Muzikus.cz opět vrací Videotipy. Dnes před sebou máte mimořádně rozšířené (to víte, září přetlak…) vydání, zasvěcené především klipům, které jsou předzvěstmi očekávaných albových novinek.

11-20 (64) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.