Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: JOAN BAEZ

7.2.2013 Kapela Monkey Business vydá po čtyřech letech nové album, a to už za měsíc. Nástupce desky Twilight of Jesters? se bude jmenovat Happiness of Postmodern Age.
21.12.2011 V České republice držíme třídenní státní smutek za památku Václava Havla. Osobnost našeho bývalého prezidenta si připomeneme i dnešním Songem dne. Párkrát jej můžete zahlédnout ve videu z pražské Národní třídy...
25.7.2008 V druhej stovke fotiek z tohtoročnej Bažant Pohody sa pozrieme ako vyzeral druhý deň tohto festivalu. Nebudú tak chýbať The Streets, Editors, Audio Bullys, Joan Baez, Lou Rhodes, Bell X1, The Cribs, Blood Red Shoes, King Solomon Burke alebo Hiromi.
8.4.2008 Organizátor najväčšieho slovenského festivalu Michal Kaščák dnes potvrdil takmer definitívny lineup Pohody. Tešiť sa tak môžeme na britské gitarovky Editors, The Subways, elektronický projekt Unkle, americkú speváčku Joan Baez, či belgičanov Zita Swoon.
11.1.2007 Žijící legenda vévodící světovému folku již pěknou řádku let se po deseti letech opět vrátí do Čech a to 2. dubna, kdy vystoupí ve Velkém sále pražské Lucerny.
19.1.2004 Živoucí legenda písničkářského nebe, věčná idealistka Joan Baez, vydala po šesti letech nové album. Už to samo o sobě by byla událost. Ale ono je to album navíc jedno z nejvydařenějších, jakého se...

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.