Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: JAK NAKUPOVAT NA AUKRU A NA EBAY

8.7.2011 Někdy se vám podaří získat v aukci předmět, který si můžete vyzvednout osobně na adrese prodejce, nebo vám obchodník navrhne schůzku, na které transakci dokončíte.
1.6.2011 Na internetu dnes seženete všechno. Prostým vyhledáváním určitých hesel však můžete objevit předmět, který vás zaujme natolik, že místo hledané položky nakonec koupíte jinou, která je lepší.
28.4.2011 Internet má pro nákup zboží obrovské výhody, ale také nevýhody. Výhodou je bezesporu možnost nalézt aukci nebo obchod s nejnižší cenou a porovnat si nabídky různých prodejců.
14.4.2011 Po obdržení zboží, které bylo perfektně zabalené, ihned dodaný předmět prohlédněte, jestli ho pošta po cestě nerozbila a jeho vzhled odpovídá popisu v aukci....
23.2.2011 Důležitá je i doba, kdy dražba končí. Někdy musíte obětovat spánek nebo část víkendu, abyste mohli přihodit na konec aukce, která končí v nejnevhodnější dobu, protože časová pásma a metody prodejců se různí...
7.1.2011 Základem dobrého nákupu je najít předmět našeho zájmu, což může být hudební nástroj nebo i něco jiného (třeba originální nahrávací software nebo noty, na internetu seženeme téměř všechno). Když nenajdeme vytouženou věc...
17.12.2010 Čím dál tím víc muzikantů dnes využívá k nákupům nástrojů internetové aukce na Aukru nebo eBay. Někteří nakupují pouze u ověřených prodejců, jiní důvěřují i relativně neznámým členům internetové komunity.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.