Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FRIENDLY FIRES

14.8.2012 Pro koho by nebyla lákavá myšlenka spojit dovolenou u moře s návštěvou hudebního festivalu? Letos už podruhé takovou možnost nabídlo Terraneo, festival pořádaný v oblíbeném chorvatském letovisku Šibenik. Vystoupili The XX, The Roots, Swans, The Vaccines a další.
5.8.2012 Poté, jaký dojem zanechal loňský Positivus Festival, byl návrat do lotyšské Salacgrīvy nepsanou nutností. Čerstvé hudební objevy se setkávají se známými klasiky z vod alternativy i mainstremu. Keane, Manic Street Preachers, Damien Rice nebo The Vaccines – to je jen pár jmen.
26.7.2012 Malebný lotyšský festival při Baltském moři, který jsme v loňském roce označili za „nejkrásnější festival na světě“, se dočkal svého 6. ročníku. I letos jsme se na festival vypravili, abychom jeho průběh zdokumentovali - tentokrát také za doprovodu fotografa.
17.4.2012 Putovní „T-Mobilácký“ festival Electronic Beats vstupuje do další sezóny. Zatímco v Praze se 5. května představí The Whitest Boy Alive, Woodkit, Grimes a v roli DJe Mike Skinner, Bratislavu svou návštěvou poctí o týden později jiná zajímavá jména.
12.3.2012 Závěr léta bude v německé metropoli i letos patřit dvoudennímu Berlin Festivalu, který se tradičně odehrává v areálu bývalého letiště Tempelhof ležícím téměř v samotném srdci města.
10.3.2012 „Nejkrásnější festival na světě“, za který jsme alespoň Positivus označili v naší reportáži z loňska, představuje první vystupující pro letošní rok.
9.3.2012 Jeden z největších evropských festivalů, dánský Roskilde, již oznámil headlinery pro svůj 42. ročník, který se uskuteční od pátého do osmého července ve stejnojmenném městě nedaleko metropole Kodaně.
6.3.2012 Po silnom minulom ročníku sa slušne rozbieha i potvrdzovanie na chorvátskom festivale Terraneo. V chorvátskom Šibeniku sa návštevníci od 7. do 9. augusta môžu tešiť aj na The xx, The Ting Tings alebo Swans a ďalších.
4.3.2012 Polský Heineken Open’er přihazuje k Björk, Franz Ferdinand, Justice, The xx, SBTRKT a Julii Marcell do line-upu dalších devět jmen. Na své si přijdou fanoušci hip-hopu, electro-kytarové muziky i písničkářství.
1.1.2012 Do nového roku opět vstupujeme bilancí desek, které nás nejvíce zaujaly v tom předchozím - 2011. Nejčastěji skloňovanou deskou je Let England Shake zpěvačky PJ Harvey. Shoda se našla také u Fleet Foxes, Kasabian Portugal. the Man nebo Björk.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.