Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FRANZ FERDINAND

10.4.2013 Vedle elektronického Burn Selector Festivalu a známého polského Heineken Open'eru pochází ze stejné pořadatelské stáje i Coke Live Music Festival, který se bude letos konat v Krakově. Vedle Florence and the Machine nyní pořadatelé přidali dvojici kytarových kapel ze Skotska.
20.9.2012 Předloni se Berlin Festival po organizační stránce nevydařil, loni si pořadatelé vzali ponaučení, vzdali se megalomanských ambic a nabídli takřka bezchybně připravenou akci. A letošní ročník?
13.7.2012 Druhá část reportáže z letošního Open´er Festivalu mapuje druhé dva dny, během kterých se na jeho scénách vystřídali namátkou Franz Ferdinand, Bloc Party, M83, Mumford and Sons, The Mars Volta nebo The XX.
10.7.2012 Přinášíme druhou část fotogalerie z 18. ročníku festivalu Rock for People, konkrétně z druhé poloviny prvního festivalového dne a ze dne druhého. K vidění Franz Ferdinand, The Prodigy, Selah Sue, Flogging Molly, The Kooks a další.
4.7.2012 Možná to tak nevypadá, ale od předchozí návštěvy Franz Ferdinand v České republice nás dělí už celých šest let. Velký návrat se chystá na dnešní večer na královéhradecký festival Rock for People. Návnadou budiž jejich klasická Take Me Out.
2.7.2012 Druhá část Fest-namte se k letošnímu Rock for People přináší pohled na další kapely, které stojí za to vidět a slyšet. Pete Doherty nakonec kvůli svému léčení nepřijede, zato z britské kytarové scény nebudou chybět Franz Ferdinand nebo Two Door Cinema Club.
12.3.2012 Závěr léta bude v německé metropoli i letos patřit dvoudennímu Berlin Festivalu, který se tradičně odehrává v areálu bývalého letiště Tempelhof ležícím téměř v samotném srdci města.
20.2.2012 Název další potvrzené kapely, která vystoupí začátkem července na festivalu Rock for People v Hradci Králové, zní Franz Ferdinand. Dá se očekávat, že zde populární britská kytarovka představí i něco ze svého novinkového alba, které v současnosti chystá.
30.1.2012 Zaslúžený trendesetter medzi festivalmi, barcelonská Primavera Sound, dnes na tlačovej konferencii zverejnila podstatnú časť line –upu.
27.1.2012 Nedávno jsme vás informovali, že prvním headlinerem letošního ročníku Open’er Festivalu se stala islandská zpěvačka Björk. A největší polský festival tahá z rukávu další zvučná jména. Dorazí skotští Franz Ferdinand.

11-20 (70) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.