Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2009

12.7.2009 Po relativně krátkou dobu své existence si polský Off Festival vybudoval status respektované akce, jejíž význam přesahuje hranice své země. A letos tento status potvrzuje více než důstojně.
12.7.2009 Ve druhé části naší fotoreportáže z uplynulého Rock for People si připomeneme vystoupení zbývajících kapel, mezi kterými najdete mimo jiné Bloc Party, Placebo, Underworld, Gogol Bordello nebo Ra:IN.
10.7.2009 Na letošním patnáctém ročníku Rock For People se vydařilo nejen počasí, ale hlavně line-up plný hvězd, který u nás na festivalech neměl doposud obdoby. V první části fotogalerie si ukážeme, jak vypadala vystoupení The Kooks, Hadouken!, Arctic Monkeys, Ska-P nebo Mucky Pup.
10.7.2009 Prvý júlový víkend v Českej republike už tradične patrí jednému z najväčších tuzemských festivalov - Rock for People. Ten zaknihoval už pätnásty ročník a ako pozvánku poskladal celkom zaujímavý line up: Arctic Monkeys, Placebo, Bloc Party, The Kooks aj Underworld.
10.7.2009 Polská pobočka mobilního operátora Orange chystá na 4. a 5. září Orange Warsaw Festival. Se vstupem zdarma připravuje na náměstí Defiland v centru Varšavy lákavý program, převážně z ranku elektroniky a popu.
9.7.2009 Open'er se v minulosti katapultoval do pozice největšího polského festivalu a letos se posunul zas o něco výš. S šedesáti tisíci návštěvníky a line-upem v čele s Kings of Leon, Faith No More, Arctic Monkeys, Placebo, Prodigy nebo Mobym se vyrovnává leckterému ze zavedených svatostánků.
8.7.2009 Organizátoři festivalu České hrady.CZ v rámci jubilejního pátého ročníku rozšiřují festival o další prázdninový víkend. Festival zahájí na Točníku během druhého prázdninového víkendu a přes Kunětickou horu, Švihov a Bezděz doputuje až na hrad Rožmberk.
8.7.2009 8-bit, dubstep, minimal, idm, electro, house... Na elektronickou muziku určitě jeden z nejvšestranněji zaměřených festivalů, navíc doplněný o současné kytarovky. To je německý Melt! Ve výčtu elektronických žánrů zdánlivě chybí industrial. Organizátoři jej nahrazují výběrem místa: muzeem důlního průmyslu.
8.7.2009 Ve čtvrtek 9. července v 15 hodin se otevřou pomyslné brány hudebního festivalu Colours of Ostrava, velké hudební fiesty v zeleném srdci severomoravské metropole.
5.7.2009 Vedle již oznámených Primal Scream, Anti-Flag, Enter Shikari, The (International) Noise Conspiracy nebo Candie Payne do Trutnova dorazí také kapely Cavalera Conspiracy a Pro-Pain.

51-60 (223) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.