Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2009

4.2.2009 Trenčiansky festival Pohoda pomaly rozbieha pravidelné zverejňovanie potvrdených mien na svojej internetovej stránke. Jedným z prvých väčších mien je mladá manchesterská formácia The Whip.
3.2.2009 Jak organizátoři české mutace festivalu Creamfields avizovali už po loňském ročníku, který nepříznivě poznamenalo počasí, akce se uskuteční i v letošním roce. Překvapuje ovšem volba termínu, kterým jdou pořadatelé do přímého festivalového souboje se zavedeným Rock for People.
30.1.2009 Svá první esa pro letošek v tomto týdnu odkryli organizátoři dvou velkých polských festivalů - květnového Cracow Screen Festivalu a červencového Heineken Open'eru.
29.1.2009 Pražský Sperm Festival, který v uplynulých třech letech představoval aktuální trendy v elektronické hudbě, se v tomto roce neuskuteční. V krátkém sdělení o tom informují stránky festivalu s tím, že organizátoři namísto toho plánují další akce a spolupráce.
26.1.2009 V listopadu minulého roku nadchla hudební svět zpráva o tom, že se na koncertní pódia vrátí jedna z hvězd elektronické scény 90. let - britské duo Orbital. To v tomto roce odehraje po pětileté pauze několik koncertů, přičemž v České republice se jich fanoušci dočkají v rámci Planet festivalu.
26.1.2009 Po nedávné zprávě o návratu festivalu Hip Hop Jam přicházejí jeho organizátoři s prvními bližšími detaily. Druhý ročník festivalu se po loňské odmlce uskuteční v novém termínu a na novém místě – 10. a 11. července v přírodním areálu ve Svojšicích na Pardubicku.
22.1.2009 Po tom, čo rakúsky festival Nova Rock potvrdil koncom minulého roka ako prvých headlinerov Placebo a Die Toten Hosen, rozširuje svoju ponuku mien o ďalšie hviezdy, prevažne z "metalového neba".
22.1.2009 Pořadatelé reggae festivalů Real Beat a Reggae Ethnic Session spojily své síly. Pro fanoušky karibské muziky to ve finále znamená jediný festival, který by se měl programem a dramaturgií měl oproti svým předchůdcům posunout o stupeň výš.
22.1.2009 Festival elektronické hudby Cosmic Trip se s podtitulem Back2Roots vrací do rukou otců zakladatelů a na sever Čech, kde se před třinácti lety zrodil. Cosmic Trip se bude konat předposlední červnový víkend, 19. a 20. června, na letišti v Ústí nad Labem.
19.1.2009 Hodokvas, jeden z největších slovenských festivalů, se svého letošního ročníku nedožije. Jak slovenským Hospodárským novinám potvrdil Tomáš Holetz z pořádající agentury Nova Music Slovakia, festival tentokrát nebude.

201-210 (223) 

na začátek posounout vzad předešlé 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.