Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2009

19.2.2009 Výběr populárních českých kapel a množství novinek z příprav největšího českého hudebního festivalu čekají na návštěvníky Zimního Rock for People. Proběhne 28. února v KD Střelnice v Hradci Králové, v režii skupin Sunshine, Vypsaná fixa, Chinaski, Southpaw a Fake Tapes.
18.2.2009 První březnový pátek se zlínská sportovní hala Novesta ponese v duchu dalšího ročníku festivalu Metalmania. Trojlístek headlinerů budou tvořit kapely Soulfly, Overkill a Exodus.
13.2.2009 Včera jsme se věnovali nově potvrzeným interpretům pro festivaly Southside a Hurricane a dnes si pro změnu posvítíme na další bratrskou dvojici. Německé festivaly Rock am Ring a Rock im Park totiž v posledních dnech rozšířily svůj program o řadu zvučných jmen.
13.2.2009 Festival Heineken Open’er, jehož letošní ročník bude probíhat od 2. do 5. července na letišti Babie doły v polské Gdynii, představuje záhy po prvních potvrzených kapelách, jimiž byli Placebo, Madness a Gossip, další zahraniční headlinery.
12.2.2009 Sesterské nemecké festivaly Hurricane a Southside potvrdili v posledných dňoch niekoľko silných mien do svojho lineupu. Prídu Kraftwerk, Moby, Kings of Leon, Franz Ferdinand... a Die Ärzte.
12.2.2009 Len týždeň ubehol od potvrdenia koncertu The Whip na najväčšom slovenskom festivale Pohoda a už tu máme ďalšie meno zo súčasnej britskej elektronickej scény. Je ním štvorica z Readingu - Does It Offend You, Yeah?.
10.2.2009 Floridská nu-metalová formace Limp Bizkit potvrdila návrat na hudební scénu a také vystoupení u našich slovenských sousedů. Parta okolo Freda Dursta se představí v rámci šestého ročníku festivalu Topfest, který bude probíhat 26. a 27. června.
8.2.2009 V pardubickém L-klubu se v sobotu 14. února uskuteční Zimní Studnice fest – druhý ročník akce, která navazuje na stejnojmenný letní festival v Hlinsku v Čechách. Trojici headlinerů bude tvořit slovenská ska kapela Polemic, žínrově spříznění Tleskač a electro-popoví Skyline.
7.2.2009 Studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně chystají na tuto středu BUsFEsT - originální hudební festival v trolejbusech zlínské hromadné dopravy.
6.2.2009 Polská produkční agentura Alter Art, která stojí mimo jiné za tamním největším festivalem Heineken Open‘er, letos uspořádá první ročník nového Selector Festivalu, orientovaného převážně na elektronickou muziku. Konat se bude 5. a 6. června k parku Błonia v Krakově.

191-200 (223) 

na začátek posounout vzad předešlé 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.