Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2009

3.3.2009 Německo-rakousko-české pomezí bude v květnu hostit festival Pfingst Open Air. Akce v Hauzenbergu u Pasova v posledních letech láká hudební příznivce ze všech blízkých zemí, což v českém případě pravidelně potvrzují vystupující kapely z našich končin i zvýhodněné vstupné pro české návštěvníky.
2.3.2009 Přidrzlá, vtipná a energii chrlící britská rapperka Lady Sovereign je první ohlášenou hvězdou letošního osmého ročníku Hip Hop Kempu, největšího tuzemského hip-hopového festivalu. Na královéhradeckém letišti se představí v české premiéře.
27.2.2009 Organizátoři festivalu Rock for People dnes zveřejnili jména prvních headlinerů pro letošní 15. ročník, který proběhne od 4. do 6. července na letišti v Hradci Králové.
26.2.2009 Není tomu dávno, kdy jsme psali o reunionu německé kapely Guano Apes. Po koncertní premiéře na rakouském fesivalu Nova Rock naváže sérií dalších festivalových vystoupení, přičemž se představí i fanouškům v České republice.
26.2.2009 Ačkoliv německý Melt! Festival začínal jako dostavení milovníků elektronické hudby, postupem času se z něj stala multižánrová akce, kde si na své přijdou příznivci širokého spektra indie muziky. Jeho dvanáctý ročník proběhne od 17. do 19. července.
25.2.2009 Lahůdkou letošního Planet Festivalu se stane švédské indie-folkové trio Peter Bjorn & John, které proslavila skladba Young Folks z alba Writer's Block. Známou skladbu posléze do svého koncertního reportoáru zařadil nejen James Blunt.
23.2.2009 Nejen slovenská Pohoda, ale i český Planet Festival bude v letošním roce hostit britskou nu-rave kapelu Klaxons. Právě ta je totiž po už dříve avizovaných Orbital druhou potvrzenou hvězdou táborské akce. Dále přijedou White Lies, Baddies nebo Transglobal Underground.
23.2.2009 Organizátori rakúskeho Donaufestivalu sľubujú, že kompletný lineup zverejnia 6. marca. Dovtedy lákajú na, okrem už potvrdených Sonic Youth, CocoRosie alebo Antony and the Johnsons, DJ set od legendy elektronickej hudby - Aphexa Twina.
20.2.2009 Festivalová škatulata ohlásil rakouský produkční koncern Skalar. Do přírodního parku v St. Pöltenu se přesouvá Frequency, který byl takřka od svých počátků spojen s lokalitou okruhu Salzburgring. Na novém místě se do loňského roku konal festival Nuke, který se naopak stěhuje do Wiesenu.
20.2.2009 Stáva sa už takmer pravidlom, že raz týždenne prinesieme ďalšie zaujímavé mená, potvrdené na aktuálny ročník slovenského festivalu Pohoda. Tento týždeň nie je výnimkou a organizátori zverejnili hneď štyri silné mená: Klaxons, High Contrast, Tunng a Lay Low.

181-190 (223) 

na začátek posounout vzad předešlé 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.