Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2009

12.3.2009 Zpěvačka Emilíana Torrini je po své krajance Lay Low, která jí shodou okolností předskakuje na právě probíhajícím turné, druhou potvrzenou zástupkyní Islandu na trenčínském festivalu Bažant Pohoda.
11.3.2009 O tom, že největším maďarským festivalem je týden trvající Sziget, není pochyb. Zatímco ale megalomanská srpnová akce na potvrzení svých letošní headlinerů stále čeká, její pořadatelé potvrzují první headlinery pro dvojici menších červencových festivalů, konajících se pod rovněž pod jejich hlavičkou.
11.3.2009 Přes tři desítky kapel nově potvrdili organizátoři německých festivalů Rock im Park a Rock am Ring. A pohled na line-up i počet prodaných vstupenek dávají už teď tušit, že Zeppelinfeld u Norimberku a Nürgurgring u města Eifel budou od 5. do 7. června v pěkném živlu.
11.3.2009 Multižánrový letní festival Sázavafest připravuje na příští měsíc dvě klubové akce. Karibské muzice a písničkářům bude zasvěcen Jarní Sázavafest v Abatonu, kytarovkám a elektronice pak zase Warm-up Sázavafestu v Lucerna Music Baru.
9.3.2009 Neúprosně se blíží uzávěrka pro přihlášky do letošního ročníku soutěže Sázavafest Battle, která je určena všem talentovaným kapelám i sólistům napříč žánrovým spektrem, jenž by se chtěli představit festivalovému publiku. Zájemci mají šanci poslední týden - do neděle 15. března.
9.3.2009 S dalšími potvrzenými kapelami přicházejí pořadatelé dvou velkých rakouských festivalů – Nova Rocku, jehož polokulaté páté vydání se odehraje v polovině června v Nickelsdorfu, a Frequency, který se v srpnu přestěhuje ze zažitého Salzburgu na nové místo do St. Pöltenu.
7.3.2009 Belgie, Nizozemí a Dánsko sice patří mezi menší země, ovšem po desetiletí si drží tradici velkých hudebních festivalů. Pokud se rozhodnete pro výlet za hudebními zážitky, pak se budete moci setkat mimo jiné s Brucem Springsteenem, Depeche Mode, Oasis, Coldplay, The Killers a mnohými dalšími.
5.3.2009 Co do festivalů ještě před pár lety celkem konzervativní Polsko chrlilo v posledních době čím dál více akcí, zajímavých i pro české návštěvníky. Letos to ale u našich severních sousedů nevypadá právě růžově. Místní radnice totiž mnohdy odmítají hudební akce podporovat.
4.3.2009 Po čase se s nově potvrzenými kapelami přihlásil i festival Colours of Ostrava. Už v prosinci byla avizována účast amerického saxofinosty Maceo Parkera, ke kterému teď do programu přibývají třeba Michael Nyman nebo Asian Dub Foundation.
3.3.2009 Várku dalších headlinerů představili pořadatelé německé festivalové dvojice Southside a Hurricane. Zřejmě nejočekávanějšími z nich pro mnohé budou američtí Faith no More, kteří letos po více než desetileté odmlce ohlásili reunion.

171-180 (223) 

na začátek posounout vzad předešlé 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.